Latvijā
Politika

Straujuma: pilnā sparā norisinās informatīvais karš8


Ministru prezidente Laimdota Straujuma.
Ministru prezidente Laimdota Straujuma.
Foto-LETA

Krievijas motivāciju tā dēvētajā “melnajā sarakstā” iekļaujot Jāni Maizīti, Alvi Hermani un Andreju Judinu nav saprotama, bet redzams, ka pilnā sparā norisinās informatīvais karš, piektdien žurnālistiem atzina Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).

Viņa norādīja – kā redzams, pilnā sparā norisinās informatīvais karš. “Tas, ka Maizītis, Hermanis un Judins, kurš ir krievu tautības pārstāvis, iekļauts šajā sarakstā, nozīmē, ka viņa viedokļi par karu, agresiju Ukrainā ir sadzirdēti,” sacīja Straujuma.

Straujuma atzina, ka viņai ir grūti saprast Krievijas puses motivāciju. “Tie ir dažādi cilvēki – Satversmes Aizsardzības biroja (SAB) priekšnieks, režisors un Saeimas deputāts,” sacīja premjere. “Acīmredzot viss notiek tad, kad tam jānotiek,” pauda valdības vadītāja.

Ministru prezidente arī uzsvēra, ka patlaban netiek plānoti kaut kādi Latvijas pretpasākumi.

Jau vēstīts, ka nevēlamo personu sarakstā Krievija iekļāvusi SAB direktoru Maizīti, Saeimas deputātu Judinu un režisoru Hermani.

Saistītie raksti

Hermanis norādīja, ka nav informēts par iespējamo iekļūšanu Krievijas “melnajā sarakstā”. Savukārt Judins atzina, ka ir saņēmis informāciju par viņa iekļaušanu Krievijas “melnajā sarakstā”.

Viņš pauda, ka Krievija nav tā valsts, kur viņam būtu bieži jādodas, piemēram uz konferencēm vai citiem pasākumiem, tāpēc šāda situācija viņam problēmas profesionālajā darbībā neradīšot.

LA.lv