Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
23. februāris, 2015
Drukāt

Straujuma: Porošenko maijā ieradīsies Rīgā uz Austrumu partnerības samitu

Foto - LETAFoto - LETA

Ukrainas prezidents Petro Porošenko maijā ieradīsies Rīgā uz Austrumu partnerības samitu, pirmdien Rīgas Ukraiņu vidusskolā, atbildot uz skolēnu jautājumiem, sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma (“Vienotība”).

“Jā, es domāju, ka viņš būs, viņš gatavojas,” taujāta, vai Porošenko ieradīsies Rīgā, atbildēja Straujuma. Ukrainas prezidenta intereses samitā būs progress vīzu liberalizācijas jautājums.

Straujuma arī minēja, ka skola varētu uzaicināt Porošenko ciemos.

Ministru prezidente Rīgas Ukraiņu vidusskolu apmeklēja pēc nedēļas nogales vizītes Ukrainā, Kijevā, kur notika Maidana gadadienas pasākumi.

Jau ziņots, ka viena no Latvijas prioritātēm prezidentūras ES Padomē laikā ir sadarbība ar Austrumu partnerības valstīm – Armēniju, Azerbaidžānu, Baltkrieviju, Gruziju, Moldovu un Ukrainu.

Organizējot samitu, Latvija aktīvi virzīs Austrumu partnerības politiku ES līmenī, tā sekmējot Austrumu partnerības valstu tuvināšanos ES, kā arī īstenos savas nacionālās intereses, attīstot divpusējo sadarbību ar reģiona valstīm, iepriekš informēja prezidentūras sekretariāts.

Samits norisināsies maijā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+