Mobilā versija
+3.6°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
5. februāris, 2015
Drukāt

Straujuma reģionālajā vizītē apmeklēs Vecpiebalgu

Foto-LETAFoto-LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) piektdien, 6. februārī, dosies reģionālajā vizītē uz Vecpiebalgas novadu, kur viņai plānota tikšanās ar pašvaldības vadību, apkārtējo novadu skolotājiem un uzņēmumu pārstāvjiem, informē Ministru kabinetā.

Premjere Vecpiebalgas vidusskolā tiksies ar Vecpiebalgas, Valmieras, Limbažu, Smiltenes un Gulbenes vidusskolas skolotājiem, lai pārrunātu skolu reformu aktuālos jautājumus un uzklausītu dažādus viedokļus no mazākām un lielākām Vidzemes skolām.

Reģionālās vizītes laikā Ministru prezidentei plānota tikšanās ar Vecpiebalgas novada domes priekšsēdētāju Ellu Frīdvaldi-Andersoni. Tāpat Ministru prezidente apmeklēs Piebalgas porcelāna fabriku SIA “Porcelāna galerija”, latviešu kalēju uzņēmumu – kalvi “Autine” un kokapstrādes kompāniju SIA “Kokapstrāde 98”.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (44)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+