Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
5. februāris, 2015
Drukāt

Straujuma reģionālajā vizītē apmeklēs Vecpiebalgu

Foto-LETAFoto-LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) piektdien, 6. februārī, dosies reģionālajā vizītē uz Vecpiebalgas novadu, kur viņai plānota tikšanās ar pašvaldības vadību, apkārtējo novadu skolotājiem un uzņēmumu pārstāvjiem, informē Ministru kabinetā.

Premjere Vecpiebalgas vidusskolā tiksies ar Vecpiebalgas, Valmieras, Limbažu, Smiltenes un Gulbenes vidusskolas skolotājiem, lai pārrunātu skolu reformu aktuālos jautājumus un uzklausītu dažādus viedokļus no mazākām un lielākām Vidzemes skolām.

Reģionālās vizītes laikā Ministru prezidentei plānota tikšanās ar Vecpiebalgas novada domes priekšsēdētāju Ellu Frīdvaldi-Andersoni. Tāpat Ministru prezidente apmeklēs Piebalgas porcelāna fabriku SIA “Porcelāna galerija”, latviešu kalēju uzņēmumu – kalvi “Autine” un kokapstrādes kompāniju SIA “Kokapstrāde 98”.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (12)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (7)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+