Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
5. februāris, 2015
Drukāt

Straujuma reģionālajā vizītē apmeklēs Vecpiebalgu

Foto-LETAFoto-LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) piektdien, 6. februārī, dosies reģionālajā vizītē uz Vecpiebalgas novadu, kur viņai plānota tikšanās ar pašvaldības vadību, apkārtējo novadu skolotājiem un uzņēmumu pārstāvjiem, informē Ministru kabinetā.

Premjere Vecpiebalgas vidusskolā tiksies ar Vecpiebalgas, Valmieras, Limbažu, Smiltenes un Gulbenes vidusskolas skolotājiem, lai pārrunātu skolu reformu aktuālos jautājumus un uzklausītu dažādus viedokļus no mazākām un lielākām Vidzemes skolām.

Reģionālās vizītes laikā Ministru prezidentei plānota tikšanās ar Vecpiebalgas novada domes priekšsēdētāju Ellu Frīdvaldi-Andersoni. Tāpat Ministru prezidente apmeklēs Piebalgas porcelāna fabriku SIA “Porcelāna galerija”, latviešu kalēju uzņēmumu – kalvi “Autine” un kokapstrādes kompāniju SIA “Kokapstrāde 98”.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+