×
Mobilā versija
Brīdinājums +7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
10. oktobris, 2015
Drukāt

Straujuma rosina veidot “Vienotības” pārmaiņu grupu (7)

Foto-LETAFoto-LETA

Ir nepieciešams izveidot “Vienotības” pārmaiņu grupu, uzskata Ministru prezidente, partijas valdes locekle Laimdota Straujuma (V).

“Sabiedrības uzticība un ticība ir atkarīga no mūsu spējas neapkarot vienam otru, vienoties un īstenot savus lēmumus,” partijas domes sēdē sacīja Straujuma.

Viņa rosina veidot pārmaiņu grupu, kurā darbosies Saeimas frakcijas, “Vienotības” valdes pārstāvji un partijas ģenerālsekretārs.

Straujuma 10.oktobrī domes sēdē klātesošos uzrunāja ar stāstu, kuru sāka ar jautājumu, kāpēc lai ticētu “Vienotībai”.

“Tev var nebūt budžeta, bet tāpēc tu nenodosi savu valsti, tu viņu sargāsi. Tev var būt šaubas par kādu ideju, bet tu pratīsi dzirdēt otru. Tu pratīsi redzēt cita sāpes un tu pratīsi sajust tās, neizvairoties no skarbuma,” teica Straujuma.

Valdības vadītāja turpināja: “”Vienotība”, es kā Tava vēlētāja, gribu dzirdēt, ko “Vienotība” darīs ceļā uz Latvijas simtgadi, bet gribu arī, lai mēs nepieveram acis uz to, kas notiek mūsu pašu dārziņā.”

Viņa uzsvēra nepieciešamību cīnīties par tiesiskumu, stiprināt reģionus, palīdzēt cilvēkiem rūpēties par savu veselību un “negaidīt, kad viena tablete atnesīs laimi”.

“Es gribu, lai “Vienotība” droši skatās pretī Eiropas un pasaules izaicinājumiem un iespējām. Radikalizācija un ekstrēmisms raisa bažas visā pasaulē. Ģeopolitisku stabilitāti pie mūsu robežām vairs nevar uzskatīt par pašsaprotamu,” pauda valdības vadītāja.

Pašlaik esot īstais brīdis noteikt, kas jāpaveic līdz Latvijas simtgadei. “Sabiedrības uzticība un ticība ir atkarīga no mūsu spējas neapkarot vienam otru, vienoties un īstenot savus lēmumus,” teica premjerministre.

Savukārt partijas vadītāja Solvita Āboltiņa pauda, ka nākamajā partijas valdes sēdē piedāvās izveidot valdes rīcības komiteju, kuras pienākums būs sekot līdzi šodien pieņemtā prioritāšu plāna izpildei. Politiķe žurnālistiem sacīja, ka aicinās par komitejas vadītāju kļūt partijas valdes locekli Andri Piebalgu.

Taujāta par Straujumas priekšlikumu veidot pārmaiņu grupu, Ābotiņa teica, ka vispirms pārrunās to ar premjerministri un tikai tad varēs komentēt.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Kādas glupības Laimdota !!Kas tajā grupā būs? Āboltiņa un Co????No nodilušas ādas jaunu kurpi neuzšūsi !!! Arī vecais citu partiju sargsuns Piebalgs,kurš arī ir Āboltiņas fanu klubā, turpinās Solvitas uzsākto sovjietisko kursu ar viltu un mānīšanu,divkosību un opozīcijas/ kas IR normāli !/ ignorēšanu.Partiju lai restartētu? jāvada cilvēkam ĀRPUS Āboltiņas mafijas. Jānāk cilvēkam ar citu redzējumu par valstī UN partijā notiekošo !!Jānāk cilvēkam ,kurš neteiks CITĀDI domājošiem — meklējiet citu partiju ! To var atļauties Putins UN Lukašenko utt.,kuri ir ārpus ES !!

  2. Jāatzīmē, ka latviešu valoda, tomēr, pamazām tiek apgūta. (Ir arī labas iespējas kur pavingroties!) Lielākais Vienotības “grēks” ir tas, ka viņa nobloķējusi Saskaņas tikšanu pie valdības. Tāpēc jau troļi nepalaiž garām nevienu iespēju. Bet tik zemu līmeni LA komentāros laikam vēl neesmu redzējis. Paliek garlaicīgi – informācijas komentāros – zero, rakstā – zero: 0+0=0.

  3. “Vienotības” likvidācijas grupu!

  4. sociāli atstumtais Atbildēt

    ko nu vairs , ne tik strauji , vai cik strauji gribi , bet ir jau par vēlu ! prom !

  5. pārmaiņu grupu,interešu grupu un visiem samaksas labas

  6. cik CĒLI vārdi 5.un 6. rindkopā!?? TRAKUMS!!! KĀDA LIEKULĪBA, POPULISMS!!! ĀRPRĀTS, KO TĀ SIEVIETE RUNĀ!???????? TICĒT “VIENOTĪBAI” NOZĪMĒ TICĒT CILVĒKAM -MELIM!!! PIEBALGU NOTEIKTI, TAD JŪS TIEŠĀM BŪSIET “ZIRGĀ”…Diemžēl “viena tablete” kādam cilvēkam laikus paņemta VAR ATNEST LAIMI, bet jums to tagad nesaprast!!! Kad būsiet slima, tad ari izbaudīsiet “vienas tabletes” nozīmīgumu un daudz ko sapratīsiet…”SAVUS LĒMUMUS” JŪS NOTEIKTI PIEŅEMSIET, PAR TO ESMU 100% PĀRLIECINĀTS.

  7. Va vellos! Nošāvusi iepriekšējo frizieri un draud ar revolūciju?

Draugiem Facebook Twitter Google+