×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
9. jūnijs, 2014
Drukāt

Straujuma rosinās veidot komisiju, lai izvērtētu Streļčenoka atbilstību amatam (7)

Foto: LETAFoto: LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) nolēmusi rosināt izveidot komisiju, kas izvērtēs Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka Jaroslava Streļčenoka atbilstību ieņemamajam amatam.

Straujuma šodien žurnālistiem paziņoja, ka viņa piedāvās valdībai lemt par šādas komisijas izveidošanu. Pamats komisijas izveidošanai un Streļčenoka vērtēšanai esot vispārējie vadības principi – viņa atbilstība ieņemamajam amatam.

“Ar to es gribu noņemt jebkādas politiskās spekulācijas, ka valdības vadītājs ietekmē KNAB,” skaidroja Straujuma.

Viņasprāt, cilvēkiem, kas nav saistīti ar politiku, ir jāizvērtē, vai Streļčenoks kā vadītājs rīkojas atbilstoši.

Komisiju varētu vadīt vai nu ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers vai kāds viņa nozīmēts virsprokurors.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. “Straujuma rosinās veidot komisiju, lai izvērtētu Streļčenoka atbilstību amatam”
  ————-
  Straujuma, kas par problēmu, tūlīt pēc SABa pielaides nedošanas TM Brokai., pieprasāt veidot komisiju par KNABa vadītaja kompetenci. Šeit izskatās ka notiek cits teātris. Jāapšauba KNABA kompetence izmeklejot bijušā premjera finansu lietu, lai uz eiropu tas mazinātu negatīvu iespaidu. Straujuma, es būdams lauku cilvēks to labi saprotu. Kas attiecas Broku, tad kādu laiku atpakaļ Vienotības spices cilvēki jau izteicās ka Brokai pielaides nebūs. Tad par ko šodien iet runa. Vienotība grib visiem līdzekļiem mazināt NA popularitāti latviešu vidū.. Kaut nesenais gadījums ar bijušo Kultūras ministri, kas neatbilda vienotības skatījumam, un tā bija jānoņem no ministra posteņa. Tas pats notiek šodien ar Broku. Es apšaubu SABa kompetenci un neatkarību no politiskajām partijām. Kāpēc pie mums Latvijā neko nedzirt par spiegu izsekošanu un notveršanu, ne kā Igaunijā. Acīmredzot mūsu SABs nav ieinteresēt veik šos uzdevumus, jo viņam jāiesaistās vienotības politiskajos procesos.

 2. … ‘ … cilvekiem, kas nav saistiti ar politiku … ‘ !!!!

  .. un kontrastaini :’ vaditajs … virsprokurors vai kads vina nozimets ‘ padotais ‘ … !!!!

  … Diez, kas vinu ieveleja … ?

 3. Beidzot, cerams, ka notiks reāla darbība, jo Streļčenoks jau paspējis krietni sabojāt KNAB tēlu.

 4. Liekas, ka ģenerālprokurors Ē. Kalnmeiers nav pārāk objektīvs, viņam vairāk simpatizē Streļčenoks, mazāk – J. Strīķe. Streļčenoka uzvedība ir ambicioza, augstprātīga, reizēm smieklīga un glupa.

 5. Pa tēmu 🙂

 6. Psihiatru obligāti pieaiciniet komisijas sastāvā! Nezin kāpēc tikai valdības pārstāvji vēl nav pamanījuši, ka Streļčenokam jumts jau labi pasen aizbraucis.

Draugiem Facebook Twitter Google+