×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
4. oktobris, 2014
Drukāt

Straujuma: “Saskaņas” uzvaras gadījumā var tikt apdraudēta Latvijas neatkarība (22)

Partijai “Saskaņa” uzvarot 12.Saeimas vēlēšanās, var tikt apdraudēta Latvijas neatkarība, uzskata Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).

“Man ir zināmas bažas. “Saskaņa” aizbrauc uz ASV, aizbrauc uz Briseli, bet aizbrauca arī uz Maskavu,” žurnālistiem pēc nobalsošanas Saeimas vēlēšanās teica Straujuma.

Viņai šķiet nepieņemami “Saskaņas” paziņojumi, ka tā joprojām sadarbojas ar partiju “Vienotā Krievija” un ka Vladimirs Putins ir labākais Krievijas prezidents, kāds bijis.

Straujuma pauda cerību, ka “Vienotība” tomēr gūs balsu pārsvaru pār “Saskaņu”.

“”Vienotības” mērķis ir iegūt vairāk vietu parlamentā nekā iepriekšējās vēlēšanās,” teica Straujuma, “Es ticu, ka “Vienotība” uzvarēs”.

Straujuma uzsvēra, ka viņas pārstāvētās partijas prioritātes nākamajā valdībā būs veselības aprūpe un valsts budžeta sakārtošana.

Vaicāta par savām izredzēm šajās vēlēšanās, viņa atzina, ka cer, ka viņa tiks ievēlēta Saeimā. Par to, vai viņa būs premjerministre, būs jālemj pēc tam, kad būs redzams, kāda veidojas koalīcija.

Pati Straujuma nobalsojusi par “Vienotības” sarakstu, kurā gan likusi plusiņus, gan arī svītrojusi ārā kandidātus. Viņa gan atteicās nosaukt savas simpātijas un antipātijas partijas sarakstā. “Man ir savas prioritātes no mūsu kandidātiem,” viņa atzina.

11.Saeimas vēlēšanās “Vienotība” ieguva 20 deputātu vietas.

Kā ziņots, šorīt plkst.7 durvis vēruši 953 Latvijā esošie 12.Saeimas vēlēšanu iecirkņi, kas balsotājiem būs atvērti līdz plkst.20.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. ka
  Vladimirs Putins ir labākais Krievijas prezidents, kāds bijis.

  Tam var pilnībā piekrist. Krievijai tas ir labākais prezidents pēdējo 20 gadu laikā par nelaimi ASV lielummānijas politikai.

  Žēl ka Straujumas kundze ir tik nenovīdīga, ka nespēj atzīt pretinieka labās īpašības. Vajadzētu tomēr godīgāk un taisnīgāk novērtēt situāciju, nevis dzīvot melos.

 2. Cerams, ka sadzirdees… Aicinaajumu!!!

 3. Balsoju par Vienotiibu katraas veeleesanaas.

 4. Viņai nerūp mūsu veselība. Viņai prioritāte naids ar Krieviju un aizsardzības budžets, ko arīõ ir jau ar uzviju pierādījusi!

 5. Viņa pārteicās. Bija domāts “… var tikt apdraudēta Vienotības iekļūšana koalīcijā. Bet mēs esam par to jau padomājuši. Kopā ar tēvoci Semu mums viss pa spēkam! Tauta? Kas tā tāda?”

 6. Neviena no šodienas pie varas esošajām partijām tautai nepalīdzēs. Lai kaut kas mūsu valstī mainītos par labu tautas interesēm, pie varas jānāk pilnīgi jaunai varai. Ja neko “vecie vēži ” neizmainīja 24 gados, tad naivi ir cerēt, ka kaut ko izmainīs tagad. Vai tiešām jāapstiprina ar savu šodienas balsojumu savulaik Krištopāna teiktajam, ka Latvija ir muļķu zeme!? Padomājie latvieši, ko Jūs dariet?!

  • Tu laikam atkal gaidi to partiju, kas 50 gadu gājumā pierādĪja savu ,,veiksmi saimniekot un valdĪt” tā.lai kolhoznieki no vaļenkām nekad neizkāptu?

 7. Mainīsies PILNĪGI VISSS, ja SC būs pie varas… Muļķu mierinājums, ja kāds domā, ka tas TĀ NEBŪS!!!

  • Skaidrs, ka mainīsies pilnīgi viss, ja uzvarēs Saskaņa, jo tad Latvija būs Krievijas sastāvā, un tā jau ir dzīvē Padomju Savienībā, kur diez vai kāds saprātīgi domājošs grib nokļūt…

 8. Par Latvijas neatkarības zaudēšanu VAJADZĒJA sākt DOMĀT, kad RĪGĀ uzvarēja SC un izdarīt SREIDZAMU ANALĪZI – KUR, KAS, KAD nolaists garām? BET NEKĀ!… Tad sāka braukt prom ĻOTI liels skaits valsts darba spējīgo cilvēku! ATKAL NEKAS NENOTIKA ne valdībā, ne SAEIMĀ… Nevaru aizmirst V.DOmbroska atbildi žurnālistiem, ka pie mums ir DEMOKRĀTIJA un KATRS brauc, KUR viņam LABĀK…Ne VĀRDA par mēģinājumiem vai kādiem citiem risinājumiem šo cilvēku paturēšanā šeit, lai gan “Vienotība” ir VARAS partija, kuras PIENĀKUMS BIJA NOTURĒT ŠOS CILVĒKUS PAR KATRU CENU…!? Nu aurot ir DAUDZ par VĒLU!!? Liekas, ka tā tikai tāda POZA attiecībā uz SC uzvaru 12.SAEIMAS vēlēšanās, JO viss līdz šim ticis darīts,LAI TAGAD UZVARĒTU TIEŠI SC… “VIenotība” NEVAR pierādīt, ka tā nav noticis… Nesakiet
  “Vienotības” biedri, ka nezinājāt VAI nepratāt saskatīt nākotnes draudus!?? Tos redzēja pat domājoši pamatskolas skolēni… LIEKAS RUNAS UN MUĻĶU MIERINĀJUMI!!! Tādam darbošanās sparam bija vajadzējis būt kopš RĪGAS DOMES VĒLĒŠANĀM, nevis TIKAI TAGAD ĪSI PIRMS VELĒŠĀNĀM!? JŪS VISI ESAT PILNĪGI CITI CILVĒKI TIKAI TAGAD!? VAI NAV LIEKULĪGI??????? ESAT PELNĪJUŠI VISLIELĀKO NOSODĪJUMU LĪDZ PAT SODĪŠANAI, DZENOT TĪŠI POSTĀ SAVU TAUTU!!! Kur vēl uz pasaules varam runāt LATVIEŠU VALODĀ un dzīvot LATVISKĀ vidē ja ne LATVIJĀ??????? JŪSU VAINA, JA TAS MUMS NĀKOTNĒ BŪS LIEGTS!!!

 9. Kāpēc visi domā ,ka, ja Saskaņa tiks pie varas,kaut kas mainīsies?Tas viss ir teātris muļķiem.

 10. Šāda tipa viedokļi nav nekas vairāk kā novecojušu propagandas saukļu skandināšana. Acīmredzami vecajai tantiņai nav ne izredžu uzvarēt vēlēšanās(un kļūt par ministru prezidenti), ne arī sajēgas par apkārt notiekošo. Risinājums- dzert daktera parakstītās zāles pret prāta aptumšošanos.

  • Druvvaldim- cita tantiņa Atbildēt

   …nu jau pamazām noskaidrojas, kuram ir un kuram nav sajēgšana politikā. Tāpēc nevajag priekšlaicīgi izlikties pārgudram, citus nozākājot…. Laiks rādīs, kuram taisnība – patiks mums tas vai nepatiks.

 11. Tikai Vienotības uzvaras gadījumā Latvijas neatkarībai nekas nedraud!
  Nez vai Putinam kāds par šo ir pastāstījis?

  • Latvijai Neatkarība bija. Nu jau esam okupēti vārda vistiešākajā nozīmē. Ko nozīmē amerikas smagā bruņutehnika mūsu pagalmos, to pajautājiet to tautu gariem, kuru pagalmos tie bija iegriezušies agrāk. Sakiet paldies Vienotībai un NA, ka mūs pārdevuši amerikai(ne jau bez personīgā labuma) Pārlasiet Sīrijas, Lībijas utt pēdējā laika vēsturi. Un lūdzieties, lūdzieties. Varbūt Dievs jūs uzklausīs un mirsiet ļoti ātri, bez mocīšanās.

 12. Varbūt… apsvērt iespēju nebalsot par NEVIENU no šīm partijām? Par kĀDU TREŠO??? tā sakot, ja nevar izvēlēties starp diviem, tad noteikti vislaākais ir kāds trešais spēks!
  Pietiek vienreiz muļķot tautu, lai tikai gūtu SEV izdevīgāku pozīciju! Līdz pat acīmredzamām nelikumīgām aģitācijām presē aicināt kādu alsot vai nebalsot par konkrētiem spēkiem! Saprotu, privātā dienasgrāmatā, sociālajos tīklos, bet ne jau caur PRESI! Pārsvarā visi cenšas izteikties neitrāli, bet Vienotība var “atļauties” skandināt, norādot vēlētājiem viņu vietā, par ko alsot, par ko nē! Nu lūk, NEBALSOSIM! Ne par Vienotību, ne Saskaņas centru! 🙂 Ceru, ka neuzvarēs NEVIENA no nosauktajiem sarakstiem, et, ja uzvarēs, tad noteikti ne Vienotība! Jo viņa ir visbīstamākais, kas tautai vispār var būt…

 13. Var but tiesi labi, ja saskana tiek pie varas. Parejas partijas jau 23 gadus laiz uz grunti. Krievi dos gazi, benzinu utt, mes siem galu, pienu.

 14. latvietis parastais Atbildēt

  politiķe ar stāžu aizmirst ka aģitācija velešanu dienā aizliegta? baidišana ari ir aģitēšana, turklāt vel klaji melo jo pēkšņi piemirstas ka lai kas tāds notiktu vajadzigs referendums vai vismaz 2/3 balsu saeimā

Draugiem Facebook Twitter Google+