Mobilā versija
+21.9°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
20. jūnijs, 2014
Drukāt

Straujuma saulgriežos vēl rast enerģiju turpmākam darbam

Foto - AFP/Ilmārs ZnotiņšFoto - AFP/Ilmārs Znotiņš

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) vasaras saulgriežos iedzīvotājiem novēl Jāņu dziesmās rast kopības sajūtu un enerģiju turpmākajam darba cēlienam.

Premjere norāda, ka vasaras saulgrieži ir laiks, kad notiek brīnums un gaisma gūst pārsvaru pār tumsu. “Aicinu to piedzīvot kopā ar ģimenēm un draugiem, lai ar Jāņugunīm izgaismotu ceļu saules atnākšanai un Jāņu dziesmās rastu kopības sajūtu un enerģiju turpmākam darba cēlienam,” klāsta Straujuma.

Viņa novēl arī šajos Līgo svētkos ritināt apaļus, saules dzeltenus sierus, uzņemt zemes enerģijas spēku, vijot ziedu un ozolzaru vainagus, tā kopjot senās latvju tradīcijas.

“Spēcīga ir tā tauta, kas godā savu senču mantojumu. Veidosim visi kopā Latviju par stipru un drošu valsti, mācoties no pagātnes un esot gataviem kopīgai nākotnei. Lai šī Līgo nakts ir jūsu katra brīnums! Skaisti nosvinēt!,” novēl premjere.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (7)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varāDarba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+