Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
20. jūnijs, 2014
Drukāt

Straujuma saulgriežos vēl rast enerģiju turpmākam darbam

Foto - AFP/Ilmārs ZnotiņšFoto - AFP/Ilmārs Znotiņš

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) vasaras saulgriežos iedzīvotājiem novēl Jāņu dziesmās rast kopības sajūtu un enerģiju turpmākajam darba cēlienam.

Premjere norāda, ka vasaras saulgrieži ir laiks, kad notiek brīnums un gaisma gūst pārsvaru pār tumsu. “Aicinu to piedzīvot kopā ar ģimenēm un draugiem, lai ar Jāņugunīm izgaismotu ceļu saules atnākšanai un Jāņu dziesmās rastu kopības sajūtu un enerģiju turpmākam darba cēlienam,” klāsta Straujuma.

Viņa novēl arī šajos Līgo svētkos ritināt apaļus, saules dzeltenus sierus, uzņemt zemes enerģijas spēku, vijot ziedu un ozolzaru vainagus, tā kopjot senās latvju tradīcijas.

“Spēcīga ir tā tauta, kas godā savu senču mantojumu. Veidosim visi kopā Latviju par stipru un drošu valsti, mācoties no pagātnes un esot gataviem kopīgai nākotnei. Lai šī Līgo nakts ir jūsu katra brīnums! Skaisti nosvinēt!,” novēl premjere.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (19)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+