Mobilā versija
+2.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
8. maijs, 2015
Drukāt

Straujuma: Streļčenoks uz Ukrainu netiks sūtīts (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks.

Darbam korupcijas apkarošanas jomā uz Ukrainu pašreizējais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs Jaroslavs Streļčenoks netiks sūtīts, intervijā sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma (“Vienotība”).

Viņa norādīja, ka Ukrainas korupcijas apkarošanas iestādē tikko iecelts jauns vadītājs un ir izteikts lūgums sūtīt speciālistus, lai palīdzētu Ukrainai korupcijas apkarošanas jomā.

“Man nav domas, ka varētu sūtīt Steļčenoka kungu, kuru amatā ir apstiprinājusi Saeima. Tas vienkārši netiek apspriests,” sacīja premjere.

Vienlaikus Straujuma neminēja, kurš KNAB darbinieks varētu doties uz Ukrainu.

“Es arī nevaru tagad pateikt – Juta Strīķe vai kāds cits speciālists. Pirmkārt, tur ir nepieciešama otras puses piekrišana, tad ir visi tehniskie jautājumi – uz cik ilgu laiku, kādā amatā pēc tam cilvēks atgriežas, kāda ir darba samaksa. Tikai pēc tam, kad šie jautājumi tiks sakārtoti, es varēšu pateikt, vai tā ir Juta Strīķe vai kāds cits. Taču mēs gatavojamies, ka mēs uz Ukrainu sūtīsim speciālistu korupcijas apkarošanai,” tā Straujuma.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Mīkstajiem tur nav ko darīt. Juta daudz spēcīgāka, vismaz garīgi. Pie reizes varēs no viņas atbrīvoties.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (33)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+