×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
18. februāris, 2015
Drukāt

Straujuma: Tiesiskā aizsardzība ir vērtība, ko vēlas baudīt ikviens (2)

Foto - Valsts kancelejaFoto - Valsts kanceleja

Trešdien, 18.februārī, Prokuratūras gada pārskata sanāksmē Ministru prezidente Laimdota Straujuma, pateicoties par sadarbību, atzinīgi novērtēja Ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera līdzšinējo darbību. “Esmu gandarīta, ka Kalnmeiera kungs ir gatavs turpināt savu darbu uz vēl vienu pilnvaru termiņu, ja Ģenerālprokurora padome viņa kandidatūru izvirzīs,” sacīja Straujuma.

Ministru prezidente sanāksmē uzsvēra, ka tiesiskā aizsardzība ir vērtība, ko vēlas baudīt ikviens iedzīvotājs, informē Valsts kancelejā. “Demokrātiskā valstī mēs vēlamies brīvi šo vērtību un savas tiesības baudīt, bet vēlamies arī, lai sodu saņem ikviens, kas šīs brīvības ierobežo un pārkāpj likumu,” atzīmēja Straujuma.

Viņa atzina par satraucošu faktu, ka pieaug dzimumnoziegumu skaits un izteica pārliecību, ka tiesībsargājošās iestādes spēs reaģēt uz šo tendenci. Straujuma arī norādīja, ka īpaši viņu kā Ministru prezidenti satrauc gan finanšu, gan ekonomiskie noziegumi, lietas, kas saistītas ar ārvalstu investīciju aizsardzību, lūdzot šiem noziegumiem pievērst pastiprinātu uzmanību.

Runājot par Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanu, Straujuma akcentēja, ka “Zolitūdes traģēdijas lieta sabiedrības acīs ir lakmusa tests mūsu tiesiskumam. Ticu, ka tiesā tiks pierādīta konkrētu personu atbildība,” sacīja Straujuma.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tik tiesam valsti ir jabut tiesiskai aizsardzibai katram tikai musu valsti tas nav jo cilvekus izmet no dzivokliem,majam jo valsts nerekinas kad tas ir vienigais majoklis musu valsts tiesiski cilveku pataisa par BOMZI.

  2. Latvijā ir izveidojusies juristu valsts. Galvenais ir nezaudēt šo ienesīgo rūpalu. Šī iemesla dēļ ražošana valstī ir niecīga. Latvijas valstī kukulis ir dievs. Gribētos dzirdēt cik centu atgriezti valsts kasē no skaļo lietu izmeklēšanas. Esmu pārliecināts, ka ,Gunča, zaudēs ar Mamedovu!

Draugiem Facebook Twitter Google+