Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
15. aprīlis, 2015
Drukāt

Straujuma: valdība par Dreimanes atbrīvošanu no amata varētu lemt tuvāko nedēļu laikā

Foto - LETAFoto - LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Ministru kabinets par Valsts kancelejas direktores Elitas Dreimanes atbrīvošanu no amata varētu lemt tuvāko nedēļu laikā, LNT raidījumam “900 sekundes” teica Ministru prezidente Laimdota Straujuma (“Vienotība”).

Viņa paskaidroja, ka pagaidām tieši nav zināms, kad valdība varētu lemt par Dreimanes atbrīvošanu no amata, jo, visticamāk, anulēto pielaidi valsts noslēpumam Dreimane apstrīdēs ģenerālprokuroram. Dreimanei pielaides anulēšana jāapstrīd desmit dienu un laikā un desmit dienu laikā ģenerālprokuroram ir jāpieņem lēmums.

Straujuma norādīja, ka Dreimanei pielaide anulēta saistībā ar informācijas aprites pārkāpumiem. Viņa izteicās, ka gadu laikā novērots, ka slepena informācija nonākusi atsevišķos interneta portālos tiklīdz tā izskanējusi valdības sēdē.

Viņa arī atkārtoti uzsvēra, ka Dreimane bez pielaides valsts noslēpumam savu darbu nevar turpināt.

Jau ziņots, ka SAB atņēmis pielaidi valsts noslēpumam Valsts kancelejas direktorei Dreimanei un viņa tiks atbrīvota no amata.

Pievienot komentāru

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (3)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+