Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
15. aprīlis, 2015
Drukāt

Straujuma: valdība par Dreimanes atbrīvošanu no amata varētu lemt tuvāko nedēļu laikā

Foto - LETAFoto - LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Ministru kabinets par Valsts kancelejas direktores Elitas Dreimanes atbrīvošanu no amata varētu lemt tuvāko nedēļu laikā, LNT raidījumam “900 sekundes” teica Ministru prezidente Laimdota Straujuma (“Vienotība”).

Viņa paskaidroja, ka pagaidām tieši nav zināms, kad valdība varētu lemt par Dreimanes atbrīvošanu no amata, jo, visticamāk, anulēto pielaidi valsts noslēpumam Dreimane apstrīdēs ģenerālprokuroram. Dreimanei pielaides anulēšana jāapstrīd desmit dienu un laikā un desmit dienu laikā ģenerālprokuroram ir jāpieņem lēmums.

Straujuma norādīja, ka Dreimanei pielaide anulēta saistībā ar informācijas aprites pārkāpumiem. Viņa izteicās, ka gadu laikā novērots, ka slepena informācija nonākusi atsevišķos interneta portālos tiklīdz tā izskanējusi valdības sēdē.

Viņa arī atkārtoti uzsvēra, ka Dreimane bez pielaides valsts noslēpumam savu darbu nevar turpināt.

Jau ziņots, ka SAB atņēmis pielaidi valsts noslēpumam Valsts kancelejas direktorei Dreimanei un viņa tiks atbrīvota no amata.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+