×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
14. februāris, 2015
Drukāt

Straujuma valdības pirmajās 100 dienās ir izdevusi 137 rīkojumus

Foto-LETAFoto-LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) savas pašreizējās valdības vadīšanas pirmajās 100 dienās ir izdevusi 137 rīkojumus, liecina Valsts kancelejas apkopotā informācija.

Ministru prezidente šajās 100 dienās ir izdevusi rīkojumus par ministru komandējumiem, atvaļinājumu piešķiršanu, par amatpersonu rotāciju, kā arī par savu padomnieku iecelšanu. Tāpat izdoti rīkojumi par dažādu padomju sastāvu apstiprināšanu.

Rīkojums, kas pieņemts valdības apstiprināšanas dienā, pagājušā gada 4.novembrī, bija par grozījumiem aizsardzības ministra Raimonda Vējoņa (ZZS) komandējumā, mainot tā norises datumus. Savukārt nākamie rīkojumi bija 7.novembrī, ar kuriem no amata atbrīvots Ministru prezidentes biroja vadītājs Ringolds Arnītis un ārštata padomnieki. Pēc tam gan Arnītis uzreiz pieņemts atpakaļ darbā.

Valdības 100 dienu laikā notikušas 19 Ministru kabineta sēdes, no tām septiņas bijušas ārkārtas. Šo sēžu laikā ir izskatīti kopumā 777 jautājumi. Ir izskatīti 214 Ministru kabineta noteikumi, izdoti 250 Ministru kabineta rīkojumi, kā arī atbalstīti 67 likumprojekti, kuri virzīti skatīšanai Saeimā.

Jau ziņots, ka Straujumas vadītajai valdībai trešdien, 11.februārī, apritēja 100 dienas kopš apstiprināšanas amatā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+