Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
2. jūnijs, 2015
Drukāt

Straujuma: vēl nav kandidātu Valsts kancelejas vadītāja amatam

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Vēl nav kandidātu Valsts kancelejas (VK) vadītāja amatam, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Viņa pauda, ka VK vadītājs tiks meklēts vai nu atklātā konkursā, vai arī rotācijas ceļā valsts pārvaldē.

Straujuma piebilda, ka ir izvērtēta iespēja, ka VK varētu vadīt kāds no pašreizējiem ministriju valsts sekretāriem, vienlaikus uzsverot, ka risinājuma šajā jomā vēl nav.

Jau ziņots, ka VK direktore Dreimane pirmdien iesniegusi atlūgumu Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai un darbu amatā plāno pamest no 12.jūnija.

“Esmu pieņēmusi lēmumu atkāpties no amata. Šobrīd prioritāte ir, lai VK pēc iespējas ātrāk atgrieztos normālā darba ritmā, un abpusēja uzticēšanās starp iestādes vadītāju un premjeru tam ir obligāts priekšnosacījums,” tā Dreimane.

Tāpat aģentūra BNS ziņoja, ka ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers nolēmis, ka Satversmes aizsardzības biroja lēmumu anulēt speciālo pielaidi valsts noslēpumam Dreimanei nav pamata mainīt.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+