×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
8. maijs, 2016
Drukāt

Straujuma: visiem valdībai pietuvinātajiem ir diskomforts, ka Igaunijas budžets ir lielāks (7)

Foto-LETAFoto-LETA

Visiem valdībai un politiskajai elitei pietuvinātajiem cilvēkiem ir diskomforts, ka kaimiņvalsts Igaunijas budžets ir lielāks par Latvijas, taču situācija Latvijā uzlabojas un tas ir acīmredzami, intervijā aģentūrai BNS pauda bijusī premjerministre Laimdota Straujuma (“Vienotība”).

Pēc viņas vārdiem, šis diskomforts, ka mēs nevaram, ir visiem valsts pārvaldē strādājošajiem, ka kaimiņš ir labāks. Tomēr ekspremjere norādīja, ka nav gluži tā, ka mēs tikai skatāmies uz igauņiem, jo atsevišķās situācijās arī igauņi skatās uz Latviju.

“Taču tas, protams, ir izaicinājums – pārspēt kaimiņu, kuram iet labāk. Ir jāiet, jādara un jāpārspēj,” sacīja Straujuma.

Kopumā gan esot acīmredzams, ka stāvoklis valstī uzlabojas.

“Nu bet uzlabojas, to taču var redzēt. Mums aug gan vidējā alga, gan kopprodukts. Protams, visiem vienmēr gribas, lai viss notiek ātrāk un straujāk, bet pasaulē tā nenotiek. Jūs jau redzat, ja nebūtu notikumi Eiropā, biznesam nebūtu jādomā, kur meklēt jaunus tirgus, mēs būtu palielinājuši apjomu eksportam uz Krieviju. Tas mums tika nogriezts. Tāpat šobrīd esam bēgļu krīzē. Ir drošības apdraudējums – terorisms. Tas viss patērē resursus un spēku, kas aizkavē straujāku attīstību,” sacīja Straujuma.

“Eiropai un pasaulei šobrīd ir milzīgi pārbaudījumi. Un visā šajā, manuprāt mēs attīstamies normāli. Bet, protams, vienmēr gribas labāk,” pauda pašreizējā Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētāja.

Straujuma valdības vadītājas amatā bija no 2014.gada janvāra līdz 2016.gada februārim.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Tagad mērīsimies kā ar krāniņiem, ja?

 2. Pensionēta skolotāja. Atbildēt

  Es gan nejūtu,ka dzīve kļūst par kapeiku vieglāka, jo ar savu 48 gadu darba stāžu nesaņemu pat normālai izdzīvošanai pietiekošu pensiju. lai valdībai vieglas dienas.

 3. muti, vecenīt ! Atbildēt

  Tu darīji, ko spēji, bet tas nebija daudz.

 4. Ja valsts vadītājiem nav pašcieņas, ja tie labāk atļauj sagraut vietējos, saviem pilsoņiem piederošos mazos uzņēmumus, lai izpatiktu ārzemju investoriem, tad tādā valstī nav uz ko cerēt. Tagad ir atjēgušies, kad bail tautai pat ieročus dot, lai tā valsti aizstāvētu. BŪS VARBŪT VIENREIZ MĀCĪBA MUĻĶIEM.

 5. Diskomforts ir iebraucot Lv no Igaunijas puses. Zobus var pazaudēt

 6. diskomfots? čangalis kaunu nezin…………….nav jaunums

 7. Ak,izjūt nabadziņi diskomfortu? Jums,valdībai,būtu jāizjūt to diskomfortu,ko izjūt tā tautas daļa,ko saucat par maznodrošinātajiem,trūcīgajiem. Varbūt tad no ikdienas leksikas pazustu šie pazemojošie apzīmējumi un diskomforts.

Draugiem Facebook Twitter Google+