Mobilā versija
+18.6°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
24. februāris, 2015
Drukāt

Straujumai jubilejā dāvina ziedus un novēl pārvarēt koalīcijas partneru “izlēcienus”

Foto - EUFoto - EU

Sveicot Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu (V) dzimšanas dienā, ministri otrdien viņai vēlēja pārvarēt koalīcijas partneru izlēcienus.

Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS) Straujumu uzrunāja par Ministru kabineta komandas līderi un vēlēja viņai veselību un izturību.

“Visas Ministru kabineta komandas vārdā novēlu pārvarēt koalīcijas partneru izlēcienus vai idejas un tomēr būt tolerantai pret to, jo mēs strādājam kā komanda, lai sasniegtu kopīgus mērķus,” viņš sacīja.

Pēc apsveikuma runas ministri premjerei pasniedza ziedus. Apsveikt Straujumu jubilejā vēlējās arī valsts sekretāri un citi uz Ministru kabineta sēdi sanākošie.

Straujuma pateicoties sacīja, ka “tas bija skaisti”. Savukārt, uz aizsardzības ministra teikto par valdību veidojošo partiju izlēcieniem, viņa atbildēja, ka “tie mūs visus dzen uz priekšu”. “Gan jau mēs kopā iesim uz priekšu. Galvenais, lai mēs esam kopā valsts labā, nevis viens pret otru,” teica premjere.

Premjerministre šodien svin 64 gadu jubileju.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (8)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+