×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
29. aprīlis, 2014
Drukāt

Straujumas darbību aprīlī pozitīvi vērtē vairāk nekā puse iedzīvotāju (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) darbību aprīlī pozitīvi vērtējuši vairāk nekā puse jeb 53,3% Latvijas iedzīvotāju, liecina “Latvijas faktu” veiktā aptauja.

Uz jautājumu “Kā jūs vērtējat Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas darbību?” 40,6% aptaujāto snieguši atbildi “drīzāk pozitīvi”, bet 12,7% viņas darbību novērtējuši pozitīvi.

No skeptiski noskaņotajiem 20,9% atzinuši, ka premjerministres darbību vērtē drīzāk negatīvi, bet 8,1%, ka negatīvi. Savukārt 17,7% šajā jautājumā nav viedokļa.

Straujumas reitingi valdības vadītājas amatā ir auguši. Martā Straujumas darbību pozitīvi vērtējuši 16,1% aptaujāto, bet drīzāk pozitīvi vērtēja 33,2% respondentu. Negatīvi par viņas darbību bija izteikušies kopumā 25,9% iedzīvotāju.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ko tā sieviete aprīlī tādu darīja? Pozitīvi būtu vērtējams darbs tikai tad, ja ir zināms kāds darbs tika veikts un cik pozitīva rezultāta sasniegts. Ko tā sieviete vispār darīja aprīlī? Par rezultātu jautājums vispār ir lieks.

  2. Ļoti interesanta statistika… Vakar, rīta ziņās, apgalvoja tieši pretējo!!… :):)

  3. Pozitīvi noteikti sākuši vērtēt tie, kas gaida atbrīvotājus no Krievijas, jo 16. martā Straujuma nodemonstrēja savu nostāju pret latviešu neatkarības čīnītājiem, tāpat kā Ždanoka uzskatot, ka tiem nav vietas šjā valdībā.

Draugiem Facebook Twitter Google+