Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
3. decembris, 2014
Drukāt

Straujumas preses sekretāre būs bijusī Vīķes-Freibergas runas sieva (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (“Vienotība”) preses sekretāra amatā ceturtdien darbu sāks Aiva Rozenberga, informēja Valsts kancelejā.

Rozenbergai ir Latvijas Universitātē iegūts humanitāro zinātņu maģistra grāds. 2007. gadā viņa beigusi “Die Zeit” fonda Pasaules Jauno līderu Buceriusa skolu.

Rozenberga iepriekš bijusi Latvijas Radio žurnāliste, radio speciālkorespondente Igaunijā, bet no 1998. līdz 2007. gadam bija toreizējās Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas preses sekretāre un komunikāciju dienesta vadītāja.

Prezidentes preses sekretāres amatā Rozenberga arī darbojusies Rīgas NATO galotņu sanāksmes organizācijas grupā, Vīķes-Freibergas kampaņā par kandidatūru ANO Ģenerālsekretāra amatam, prezidentes pasaules informēšanas kampaņā par II Pasaules kara atceri saistībā ar Baltijas un Austrumeiropas likteni pēc 1945. gada.

Savukārt 2007.—2008. gadā bijusi Vispārējo Latviešu dziesmu un deju svētku preses sekretāre un Latvijas 90.gadadienas svinību darba grupas konsultante. Šogad Rozenberga bija nodibinājuma “Rīga 2014” programmu vadītāja un Mākslinieciskās padomes koordinatore.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ļoti laba ziņa! Ar Aivu ir prieks sastrādāties! Gudra un erudīta!

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+