×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
8. aprīlis, 2014
Drukāt

Straujumu satrauc masveida jaunu štata vietu veidošana valsts pārvaldē (9)

Straujuma_KM_3

Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu (V) satrauc, ka valsts pārvalde atkal virzās uz ierēdniecības palielināšanu.

Izskatot vairākus jautājumus valdībā, kuri paredz jaunu štata vietu izveidošanu, Straujuma ministriem pauda satraukumu, ka valsts pārvaldē atkal tiek veidotas jaunas štata vietas, lai gan pēdējā laikā to skaitu cenšas samazināt.

“Gandrīz katrai ministrijai ir jaunas štata vietas. Mani satrauc, ka dodamies jaunu štata vietu masveida veidošanas virzienā,” teica Straujuma.

Premjerministri bažīgu darīja jaunu štata vietu veidošana, ko paredzēja grozījumi likumā “Par valsts ieņēmumu dienestu” un līguma slēgšana ar Eiropas Kosmosa aģentūru, kur arī Izglītības un zinātnes ministrija paredzējusi jaunu štata vietu izveidošanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Kāpēc tas jāpieļauj?

  2. Ko par IZM nodomu izveidot jaunas darba vietas Eiropas Kosmosa aģentūrā saka Nacionālā apvienība? Piekrītoši klusē?

  3. Izglītības ministre varētu premjerei izskaidrot,kādu praktisku labumu Latvijai dos IZM ierēdņu klātbūtne Eiropas Kosmosa aģentūrā!

  4. Vara ir tik nevarīga, ka spēj vienīgi satraukties. Kad vara beidzot ņems varu savās rokās un sāks kaut ko darīt?

  5. Skat.TVNET::-“Godmanis samazinās ministriju skaitu,bet koalīciju neaiztiks”,TVNET/LETA,2008.gada 16.decembrī,16:33

  6. “Darbā pie nākamā gada budžeta izdevumu samazināšanas tiek izvērtēta arī iespēja likvidēt ministriju parlamentāros sekretārus,liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija. Šāda iespēja apspriesta arī šodienas valdības ārkārtas sēdē,tomēr pagaidām konkrēts lēmums nav pieņemts un gala vienošanos plānots pieņemt valdību veidojošās koalīcijas padomē.” Skat.”Iekšzemē-“Vērtē iespēju atteikties no ministriju parlamentārajiem sekretāriem”,..

  7. Vai cienījamai premjerei nevarētu lūgt visus ierēdņus samazināt par 40 – 50%, atlikošo algu fondu sadalīt starp tiešām profesionāliem, kompetentiem, lēmumus pieņemt spējīgiem ierēdņiem. Tas būtu labākais lēmums kopš M.Gaiļa varoņdarbiem šajā jomā. Kas pa reālo darbaspēku reālajā valsts ekonomikā ieplūstu! Bizness ar saviem nodokļiem vairāk nav spējīgs pabarot lieķēžu nekompetento armiju.

  8. Kāda jums ir izglītība, ja plašsaziņā jūs lietojat nesaptotamus ‘žargonus’? Kas ir ‘štata vietas’? Kaut kāds ārprāts! Vai esat aimirsuši latviešu valodu? Vai esat dzirdējuši par ‘darba vietām’? Vai tiešām mums ir tik dumja ministru prezidente, vai arī LA darbinieku intelekts ir nepietiekams?

  9. Kad str’ad’ajiet PZPInstit’ut’a,tad zin’ajiet,kas ir j’aizdara-Vec’am “”stata vien’ib’am”‘ir j’ap’arskata un j’ap’ardala””amata pien’akumi”” kop’a ar atbild’ibu.Ja nervari “‘pavilkt,tad j’apie’nem cits “”birokr’ats”‘,jo “‘str’ad’at gribo’sie NETR’UKST.

Draugiem Facebook Twitter Google+