×
Mobilā versija
+7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
26. marts, 2015
Drukāt

Strautmani LTRK prezidenta amatā nomainīs Rostovskis (1)

LETALETA

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidenta, kurš vienlaikus ir arī organizācijas padomes priekšsēdētājs, amatā ceturtdien asociācijas biedru kopsapulcē ievēlēts līdzšinējais asociācijas viceprezidents un biznesa augstskolas “Turība” līdzīpašnieks un Attīstības padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis, informēja LTRK.

Rostovskis amatā uz nākamajiem trijiem gadiem ievēlēts ar pārliecinošu biedru balsu vairākumu. Līdz šim asociācijas prezidents bija Gundars Strautmanis. Atbilstoši LTRK statūtiem biedrības prezidenta kompetencē ir reprezentēt LTRK valsts un pašvaldību iestādēs, starptautiskajās organizācijās un citās institūcijās, izvirzīt ievēlēšanai LTRK valdi, sasaukt un vadīt padomes sēdes, pārraudzīt LTRK Kompetenču padomju, komiteju un darba grupu darbu.

“Prezidentūras pirmajā trīsgadē organizācijas jaudas un ietekmes vairošanai apņemos divkāršot biedru skaitu, aktīvi un pašaizliedzīgi strādājot Latvijas uzņēmumu eksporta veicināšanai, uzņēmējdarbības vides uzlabošanai un biedru konkurētspējas un kapacitātes celšanai ne vien Rīgā, bet visos valsts reģionos. Starp prioritāri veicamajiem darbiem ir arī LTRK likuma pieņemšana – Latvija nevar palikt starp tām deviņām Eiropas Savienības valstīm, kurās vadošajai biznesa organizācijai nav likumdošanā nostiprināta svara,” uzsvēra Rostovskis.

LTRK pavēstīja, ka organizācijas padomes sastāvā apstiprināti 22 padomes locekļi. LTRK padomē darbosies “Latvijas Balzama” ģenerāldirektors Guntis Āboltiņš–Āboliņš, “SAF tehnikas” valdes priekšsēdētājs Normunds Bergs, “Latvijas Dzelzceļa” valdes loceklis Edvīns Bērziņš, “Valkas meliorācijas” valdes priekšsēdētājs Jānis Biezais, “CBB Konsultāciju biroja” valdes priekšsēdētāja Lienīte Caune, “ABLV Bank” padomes priekšsēdētājs Oļegs Fiļs un “PET Baltijas” direktors Kaspars Fogelmanis.

Tāpat LTRK padomē nākamos trīs gadus būs “Komerccentra DATI grupa” valdes priekšsēdētājs Aldis Gulbis, Latvijas Būvmateriālu asociācijas izpilddirektors Leonīds Jākobsons, “Šafrans” pārstāvis Andrejs Jermolajevs, Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas priekšsēdētājs Imants Kanaška, Latvijas Kokrūpniecības federācijas valdes loceklis Kristaps Klauss, kā arī “Arkolat” valdes priekšsēdētāja Daina Pečate.

LTRK padomes locekļa amatā iecelts arī Rīgas Tehniskās Universitātes rektors Leonīds Ribickis, “Lattelecom” nodokļu eksperte Elīna Rītiņa un galvenā izpilddirektora padomnieks Gundars Strautmanis , “Valpro Corp” padomes loceklis Ģirts Rungainis, “ITERA Latvija” valdes priekšsēdētājs Juris Savickis, “Eco Baltia grupas” valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs, “Liepājas papīra” valdes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis un “Lauku izaugsmes grupas” vecākais konsultants Edgars Zalāns.

Organizācijas biedru sapulcē ceturtdien arī izskatīti un apstiprināti LTRK statūtu grozījumi, organizācijas gada pārskats un zvērināta revidenta ziņojums par LTRK darbību 2014.gadā.

Jau rakstīts, ka par vienīgo kandidātu LTRK prezidenta amatam bija izvirzīts Rostovskis.

LTRK ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju nevalstiskā organizācija. LTRK pārstāv uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kāda viņam izglītība, ko absolvējis?

Draugiem Facebook Twitter Google+