×
Mobilā versija
+15.1°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
5. marts, 2016
Drukāt

Streips: mūsējiem ir jānāk ārā no skapja (15)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas politikā ir vērojams absolūts drosmes trūkums, un tas ir redzams arī politiķu darbībā brīžos, kad jārunā par seksuālo minoritāšu problemātiku, šodien Lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu (LGBT) un viņu draugu apvienības “Mozaīka” desmit gadu jubilejas konferencē pauda žurnālists Kārlis Streips.

Līdz ar to Streips ir pārliecināts, ka LGBT kopienas cilvēkiem ir “tūliņ jānāk ārā no skapja”, to sākotnēji darot ģimenes un draugu lokā, bet tad atklājoties arī publiski. Viņš minēja, ka netic tam, ka Latvijas politikā, sportā vai kultūrā nav LGBT kopienas cilvēku. Tādēļ arī šiem cilvēkiem ir “jāiznāk no skapja”, tādējādi kļūstot par kopienas simboliem.

Streips pauda, ka Latvijā ir tikai divi atklāti un reāli redzami geji – viņš un ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V). Neskatoties uz to, ka sākotnēji pēc “iznākšanas no skapja” Rinkēviča reitingi stipri kritās, tagad tie atkal ir pietiekoši augsti, līdz ar to svarīga ir nevis cilvēka seksuālā orientācija, bet gan pats cilvēks un viņa darbi, akcentēja žurnālists.

Viņš arī uzsvēra, ka nācies ļoti reti dzirdēt pret viņu personīgi klātienē vērstus aizvainojumus.

Žurnālists uzskata, ka Latvijā LGBT kopiena sastopas ar apātiju, uzskatot, ka aktīvām rīcībām nav jēgas. Tāpat daudzi Latvijas LGBT kopienas cilvēki ir devušies dzīvot uz citām valstīm.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. “JŪSĒJOS”‘ tai skapī vajag aiznaglot, jo tā ir PADORAS LĀDE, un nelaist tik ilgi ārā kamēr nemainīsieties!!
  RINKĒVIČS vai RINKĒVIČA ir jāsoda un jāatlaiž no amata par vēlētāju maldināšanu, kā arī jāpieņem likums
  lai tādiem kā JŪS – savējiem būtu aizliegts, strādāt: bērnudārzos, skolās, būt ievēlētam u.t.t.

 2. Kārlīt - klausi vārdabrāli! Atbildēt

  Palieciet vien labāk savā vietā!

 3. streip kas tu esi kad izlidi no aizskapja SIEVIETE vai VIRIETIS ,pasaki to ari kas tur ko SLEPT, otrs sabiedrotais ari varetu informet savu DZIMUMU vai sieviete vai virietis rinkevcs.

 4. Kiš, atpakaļ skapī un aiznaglot lai klusu!

 5. Ar savu slimību nav ko lepoties…
  Tā senos laikos lepojās ar sifilisa pumpām un tikai tad , kad sāka krist deguni un dakteri atklāja kas tas ir, sāka saprast, ka nav labi…
  Laikam vēsture atkārtojas.

 6. atpakaļ skapī, Streip ! Atbildēt

  Tavs dzīves veids ir sabiedrībai kaitīgs.

 7. Daraties pa to savu skapi kaa jums tiik, mums iisti neinteresee, bet luudzu neuzbaazhaties citiem cilveekiem, sevishklji beerniem.

 8. Tev niez, Streip? Tev točna niez? Atbildēt

  Var gadīties, ka kādam pārāk strauji un agresīvi “iznākot no skapja”, SIMBOLS iesprūdīs durvīs …

 9. Lai sēž savā skapī un tur dara ko grib!
  Bez reklāmas!
  Bet svaigu gaļu lai nemeklē!

 10. Beidzot “labs” Streipa raidījums pa TV 24, nevajag dzert miega zāles! 10 minūtē jau aizmiegu! Galīgi garām tās fonā braucošo mašīnu ugunis, nevar skatīties! Pieveru acis un …aizmiegu! Paldies! Iesaku tiem, kuriem bezmiegs!

 11. Mūsējiem ar galējiem līdzekļiem jāsargā mūsu bērni un nacionālās vērtības

 12. Nabadzins to savu zilo misli reklame citur, un savas garigas pederastijas neuzspied citiem cienit ,pat lopi bulis ar buli neparojas artradis ar ko lielities pretigi uz tadu saucamu virieti skatities .

 13. … Nu ar varitem janak no skapja … citadi nekad nevares tiem piedot … !

  … Vai Streips jutas parak vientuls un nespej sastadit aizkulises savu draugu tiklu ar ko varetu censties gut panakumus dzive, LGBT sacensoties ar heteroseksualiem lidzdarbiniekiem, kuri ir ‘parslogoti’ ar gimenes pienakumiem un nekad nespes to pasu …. ko vieninieki un brivie slaisti … ?!

  … Kur paliek ‘dabiska vienlidziba’ un tas tiesibas uz taisnigu iznakumu … ?!

  … Vai vienlidziba, kas ari ir cilvektiesiba nepastav BTLG pasaule … ?!

 14. Ja šie nedabiski orientētie neuzbāztos ar savas seksuālās nepilnības jeb slimības popularizēšanu,neviens normāli domājošs cilvēks pat neiedomātos kaut kādā veidā tos aizskart. Viņu darba un prāta spējas jau parasti netiek apšaubītas. Par ko tad jāsūdzas? Bet mantojumu,ja karsti mīl, var savlaicīgi un likumīgi norakstīt arī bez oficiālām laulībām.

Draugiem Facebook Twitter Google+