×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
13. janvāris, 2012
Drukāt

Streļčenokam nav bažu, ka viņš varētu kļūt par Strīķes un Vilka marioneti

Foto - LETAFoto - LETA

Jaunajam Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšniekam Jaroslavam Streļčenokam nav bažu, ka viņš varētu pakļauties savu vietnieku Jutas Strīķes un Alvja Vilka diktātam un kļūt par marioneti viņu rokās.

“Es jūtos kā iestādes vadītājs, savas kompetences ietvaros arī darbojos, un, ja ir lēmumi, kuri jāpieņem man, tad tos arī pieņemu. Turklāt arī līdz kļūšanai par KNAB vadītāju man nebija nekādu problēmu sastrādāties ar Strīķes kundzi un Vilka kungu. Un nav arī tagad,” izdevumam “Sestdiena” sacījis KNAB vadītājs.

Streļčenoks ir piefiksējis, ka neviens no KNAB priekšniekiem šajā amatā nav nostrādājis visus likumā paredzētos piecus gadus. “Protams, es to zinu. Taču negrasos kādam patikt vai nepatikt, strādāšu tā, kā to prasa likums un paredz mana kompetence. Ja kāds gribēs piekasīties vai man kaut ko pārmest, tad no mušas vienmēr var uzpūst ziloni,” teicis Streļčenoks.

KNAB vadītājs negrasoties ar politiķiem vai amatpersonām tiksieties arī ārpus sava darba kabineta. “Uzskatu, ka tas nav pareizi un biroja priekšniekam ar cilvēkiem ir jātiekas tikai darba kabinetā. Nav ko slēpt – ja ir nepieciešamība izrunāt kādu jautājumu, tad tikai dienesta telpās. Vai Saeimā, ja atbildīgā komisija mani ir izsaukusi. Kaut kādās kafejnīcās es ne ar vienu netikšos,” piebildis Streļčenoks.

Kopš nonākšanas augstajā amatā ar Streļčenoku vēlējies tikties tikai viens politiķis. “Bija viens gadījums. Neatklāšu šī politiķa uzvārdu, taču viņš pieteicās vispārējā kārtībā. Man katra mēneša pirmajā ceturtdienā ir pieņemšanas laiks, un šī persona tika pierakstīta uz tikšanos. Rinda tagad ir pilna jau līdz pavasarim.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+