×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
29. novembris, 2013
Drukāt

Streļčenoks uzskata, ka iegūtais novērtējums ļauj viņam turpināt darbu (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks ir pārliecināts, ka iegūtais novērtējums ļauj viņam turpināt darbu. Streļčenoks ieguvis “C” novērtējumu. Ierēdņu darbības un rezultātu novērtējums tiek vērtēts no “A” līdz “E”.

KNAB priekšnieks piektdien sasauktajā preses brīfingā gan atzina, ka ne visam piekrīt, kas ir novērtējumā norādīts, bet kopumā viņš uzskata, ka “C” novērtējums dod pamatu turpināt darbu. Viņš izteica cerību, ka līdz ar šo novērtējumu izbeigsies “publiska veļas mazgāšana” par norisēm birojā un viņa atbilstību amatam.

“Nekad neesmu teicis, ka esmu ideāls, arī man ir nepilnības. Novērtēšana ļauj paskatīties uz sevi no malas,” viņš atzina, norādot, ka, viņaprāt, šī vērtēšana izraisījusi pārāk lielu ažiotāžu. Tā esot KNAB ikdiena un visi tiek pakļauti novērtēšanai.

Sabiedrība par atklātību “Delna” savukārt paziņojusi, ka Streļčenoka zināšanas nav atbilstošas, lai turpinātu vadīt biroju. Organizācija pamato, ka tik augstas iestādes kā KNAB vadītājam “C” līmeņa vērtējums par darbu nav pieļaujams. “Delna” arī norāda, ka darba grupa, kuras uzdevums bija izvērtēt normatīvos aktos ietverto KNAB darbības regulējošo tiesību normu efektivitāti, secinājusi, ka Streļčenokam trūkst izpratnes par to, kādā veidā notiek darbs korupcijas apkarošanas blokā, kur tiek veiktas operatīvās un kriminālprocesuālās darbības.

Tāpat jau vēstīts, ka pirms kāda laika vairāki biroja vadošie darbinieki vērsās pie amatpersonām aicinot izvērtēt Streļčenoka atbilstību amatam.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kā citādi lai cilvēks ar “C” līmeņa vērtējumu tiek vaļā no gudrākiem padotajiem??? Šie tipi – viduvējibas – NECIEŠ par sevi gudrākus, tādēļ nav jābrīnās, ka STRĪĶES kundze viņam NEVAR NEKO PATEIKT PAR TO, KO VIŅA DARA?!! Skumji, ka “trijnieka” vērti vaditāji VISPĀR VAR VADĪT KĀDU IESTĀDI, NERUNĀJOT PAR TĀDU KĀ KNAB???Domāju, ka Streļčenoku komisija atstāja amatā tādēļ, lai šis”C”limenis ATLAISTU JUTU STRĪĶI!!! NEVAR būt, ka komisija NEBIJA lietas KURSĀ par KNAB darbinieku izglitibas līmeni un ko katrs no viņiem DEVIS strādājot šajā iestādē?! Ticēju Maizīša kunga godīgumam, bet biju PIEMIRSUSI, KA TAGAD VIŅŠ IR prezidenta padomnieks un tas izsaka visu notikušo… jautājumu VAIRS NAV!?… STRĪĶES kundze korumpantiem kā suņa nagla dibenā… NU VAR LĪKSMOT UZ VELNA PARAUŠANU pateicoties NEŠ PETNAJAM STREĻČENOKAM…

  2. sportisti ūdri, tā arī uzskatīja

  3. Nē nu protams,ka Šlesers nebūdams pie labas izglītības bija ministrs savu mafiozo čomu grupā,pat re cik bagāts kļuvis.Bet,ja atceramies PSRS tad jau vispār VALSTI vadīja slaucējas ar 3-īs klašu izglītību.Laikam arī Saeimā gadās pa deputātam ar stingru idejisko platformu,bet ar pamatskolas izglītību.
    BET a.g. Streļčenok tad ar KĀDĀM tiesībām jūs !!! vērtēsiet savus darbiniekus,kuri par galvas tiesu ir gudrāki par jums Ar kādām tiesībām jūs viņus atlaižat no darba ja pats knapi ko jēdzat?

Draugiem Facebook Twitter Google+