×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
22. novembris, 2013
Drukāt

Strēlnieka asā prāta bultas
. Kas raksturīgs šai Zodiaka zīmei? (3)

Gatis ŠļūkaGatis Šļūka

Saule caur Strēlnieka Zodiaka zvaigznāju iet no 22. novembra plkst. 5.48 līdz 21. decembrim plkst. 19.11.

Strēlnieki ir radoši, mērķtiecīgi un draudzīgi. Ja kāds apšauba viņu godīgumu, tad viņi var kļūt neiecietīgi, kritizējoši un dažkārt pat izsmejoši. Šā tipa cilvēki daudz laika un resursu velta pašizglītībai. Tāpēc viņiem patīk tie, kuri zina, ko dzīvē vēlas, un nebaidās apgūt kaut ko jaunu.

Strēlniekiem piemīt laba humora izjūta un ass prāts. Viņi grib, lai cilvēki savu varēšanu pierāda ar darbiem, nevis ar runāšanu.

Ja šā tipa cilvēkiem neļauj izpausties, viņi var kļūt pesimistiski, pārspīlēt vai dramatizēt situāciju. Nepatīk tie, kas ir konservatīvi un negrib mainīties līdzi laikam.

No 21. līdz 30. novembrim dzimušie ir Uguns stihijas Strēlnieki – patīk aktīvs dzīvesveids. Viņi zina, ko grib, un kā iegūt to, ko vēlas. Tāpēc tiecas pēc līdzvērtīgiem partneriem darbā un dzīvē. Nepatīk, ja cilvēki gaužas par dzīvi, savās problēmās vaino citus, bet neko nedara, lai mainītu situāciju.

No 1. līdz 10. decembrim dzimušie ir Zemes stihijas Strēlnieki – aktīvi, darbīgi, par sevi pārliecināti cilvēki. Viņiem svarīga ir veselība, ģimene un karjera, tāpēc tiecas pēc tādiem cilvēkiem, kam dzīvē svarīgi ir būt par paraugu citiem. Augstu vērtē tos, kas risina jautājumus, nevis bēg no problēmām. Nepatīk cilvēki, kas cenšas dzīvot uz citu rēķina vai plātās ar citu sasniegumiem kā savējiem.

No 11. līdz 21. decembrim dzimušie ir Gaisa stihijas Strēlnieki – viņiem patīk kārtība, labas manieres un inteliģenta sabiedrība. Rūpējas, lai starp cilvēkiem valdītu labas attiecības. Tiecas pēc tādiem, kas neizliekas, dzīvo bez maskas. Cilvēkos augstu vērtē prasmi risināt jautājumus bez konfliktiem. Nepatīk iedomīgi, lepni un augstprātīgi cilvēki.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ka Strelnieks Zemes zime varu teikt to pasu !!! Man riebjas un es nicinu visus parazitus kuri ir ta saucama Latvijas valdiba , jo seviski tos stulbenus Saima !!
    Ja man butu vara + iespejas ES VINUS VISUS IEVIETOTU KADA KATORGAS NOMETNE (kadas aprakstija Dostojevskis ) Tur viniem liktu ar lapstam kraut tackas zemi un parvietot to uz citu pagalma sturi. Kad cupa ir parvietota – nakosaja diena liktu to vesta atpakal uz to pasu vietu kura ta staveja ieprieks. Un ta dienu no dienas LAPSTOT UN AR TACKAM PARVIETOT ZEMI NO VIENAS VIETAS UZ OTRU UN ATPAKAL. !!! BEZ JEGAS UN BEZ MERKA AR TUKSU VEDERU = STRADAT LIDZ VINI ATJEGS KA IR IDIOTI
    Tads ir valsdibas darbs 20 gadu laika uz sodienu = Zolitudes upuri to ierakstijusi vesture ar savam asinim

  2. kaa Strelnieks varu teikt, 100% tasniiba! 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+