Sports
Basketbols

Strēlnieka pārstāvēto “Olympiakos” Grieķijas čempionātā “presē” arvien vairāk0


Jānis Strēlnieks traumas dēļ šobrīd nevar spēlēt, bet viņa pārstāvēto klubu Grieķijā soda.
Jānis Strēlnieks traumas dēļ šobrīd nevar spēlēt, bet viņa pārstāvēto klubu Grieķijā soda.
Foto: Euroleague

Latvijas basketbolista Jāņa Strēlnieka pārstāvētajai komandai Pirejas “Olympiakos” Grieķijas čempionātā atkārtoti atņemti seši punkti, kā rezultātā klubs noslīdējis uz 11.vietu turnīra tabulā.

Februārī, protestējot pret kluba uzskatā tendenciozu tiesāšanu, “Olympiakos” pameta Grieķijas kausa pusfināla maču pret Atēnu “Panathinaikos”. Pireju klubs tā mača pirmajā puslaikā bija iedzinējos ar 25:40.

“Olympiakos” komandai tika piespriests tehniskais zaudējums, atņemti seši punkti vietējā čempionātā un piespriests 7000 eiro liels naudas sods. Tiesa, par šo spēli vēl ir iespējamība, ka tiks apmierināta kluba apelācija.

Savukārt nedēļas sākumā “Olympiakos” neieradās uz Grieķijas čempionāta spēli pret “Panathinaikos”, jo tam netika nozīmēti ārvalstu tiesneši, ko vēlējās Pireju klubs. Par šādu rīcību tagad “Olympiakos” piešķirts tehniskais zaudējums 0:20, turklāt arī atņemti vēl seši punkti turnīra tabulā, kas tādējādi nobīda Strēlnieka pārstāvēto komandu tikai uz 11.vietu tabulā. Tāpat Pireju klubam piespriesta 11 000 eiro liela naudas soda.

Ja komanda vēlreiz neieradīsies uz spēli, tai automātiski nāksies atstāt Grieķijas augstāko līgu.

Saistītie raksti

Strēlnieks šobrīd traumas dēļ, kuru viņš guva Latvijas izlasē, nevar spēlēt. Tāpat Pireju klubā līdz aizpagājušajai nedēļai spēlēja Jānis Timma, taču viņš tika izīrēts Maskavas apgabala “Himki” komandai.

Grieķijas čempionātā “Olympiakos” ir guvusi 17 uzvaras 19 mačos, taču pēc piespriestajām sankcijām tā no izslēgšanas turnīra zonas atpaliek par diviem punktiem. Līdz regulārā turnīra beigām gan ir atlikušas septiņas kārtas.

LA.lv