×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
25. novembris, 2012
Drukāt

Strēlnieki – aktīvi, mērķtiecīgi, zinātkāri


strelnieks_stock3

Saule caur Strēlnieka zvaigznāju iet no 21. novembra plkst. 23.50 līdz 21. decembrim plkst. 13.11.


 

Strēlniekiem piemīt interese par visu noslēpumaino, nezināmo un mistisko. Viņi labprāt ceļo un izzina pasauli, tās attīstības vēsturi un savos iespaidos dalās ar tiem, kuriem ir tādas pašas intereses. Šie cilvēki ir labsirdīgi un draudzīgi. Viņiem nepatīk neizglītoti un rupji cilvēki. Būdami mērķtiecīgi un uz sadarbību tendēti, tiecas rast harmoniju sevī un veidot draudzīgu un harmonisku vidi ap sevi. Mēdz būt stingri un prasīgi.

Strēlnieki cenšas strikti nodalīt savu personisko dzīvi no sabiedriskās ne jau tāpēc, ka tur būtu kas īpaši slēpjams, bet gan tāpēc, ka uzskata – dzīvē ir daudz dažādu interesantāku lietu nekā prasta tenkošana par ikdienišķām lietām. Dažkārt šīs raksturīpašības dēļ viņus uzskata par iedomīgiem vai augstprātīgiem.

Strēlniekus var dēvēt par “mūžīgajiem studentiem”, jo viņi visu dzīvi nepārtraukti papildina zināšanas dažādās jomās. Tās viņi veiksmīgi lieto savā ikdienā un palīdz arī saviem partneriem un pārējiem, kas lūdz padomu. Iegūtās zināšanas viņiem ļauj veiksmīgi novērtēt situācijas un cilvēkus, tāpēc no viņiem ir grūti ko noslēpt.

No 21. līdz 30. novembrim dzimušie ir Uguns stihijas Strēlnieki – šie cilvēki ir darbīgi, aktīvi un mērķtiecīgi. Viņu dzīvē nav vietas rutīnai, tāpēc viņi tiecas pēc cilvēkiem, kam patīk aktīvs dzīvesveids. Viņi zina, ko grib un kā iegūt to, ko vēlas. Šā tipa Strēlniekiem ir svarīgi, lai tiktu uzklausīti un lai viņu viedokli respektētu. Viņi grib, lai cilvēki savu varēšanu pierāda ar darbiem, nevis ar runāšanu.

No 1. līdz 10. decembrim dzimušie ir Zemes stihijas Strēlnieki – aktīvi, darbīgi, par sevi pārliecināti cilvēki. Viņi tiecas pēc ģimenes un līdzcilvēku sapratnes un atbalsta. Viņu vārds ir likums. Tur citiem doto vārdu, tāpēc grib, lai arī citi turētu savu doto vārdu. Nepatīk cilvēki, kas nezina, ko grib, nespēj patstāvīgi pieņemt lēmumus un tie, kuri gaida, ka citi radīs viņiem drošu dzīves vidi.No 11. līdz 22. decembrim dzimušie ir Gaisa stihijas Strēlnieki – šie cilvēki apveltīti ar labu intuīciju. Viņi visu dzīvi mācās un pilnveidojas. Tiecas pēc izglītotas un inteliģentas sabiedrības, kas pieredzi un zināšanas iegūst ceļojot, piedaloties dažādos projektos un sekojot līdzi jaunākajiem sasniegumiem zinātnē un dzīvē. Augstu vērtē praktiķus. Nepatīk cilvēki, kas ir konservatīvi un negrib mainīties līdzi laikam.

 

Strēlnieka ieteikumi Zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Auna ikdienā būs jūtama dinamika. Lai veiksmīgi visur un visu paspētu, pats svarīgākais ir prast noteikt šā brīža prioritātes un lieki netērēt laiku un resursus lietām, kas šobrīd nav aktuālas. Steiga un pavirša attieksme pret pienākumiem var radīt zaudējumus. Jāatturas no līgumu slēgšanas. Piemērots laiks, lai apmeklētu kultūras pasākumus, kursus, seminārus vai dotos ārzemju ceļojumā.

Vērsis

Vērsis sajutīs spēka apsīkumu, kas traucēs pilnvērtīgi sekot līdzi notiekošajam. Pats svarīgākais ir pašdisciplīna un saprātīga darbu un pienākumu plānošana. Sākot ar 4. decembri, situācija uzlabosies. Nav ieteicams riskēt un pieņemt lēmumus sakāpinātas emocionalitātes iespaidā. Piemērots laiks, lai risinātu jautājumus, kas saistīti ar karjeru un mērķu sasniegšanu. Jārūpējas par veselību un pašsajūtu.

Dvīņi

Dvīņiem vēlams ieturēt pauzi ikdienas steigā un apsvērt turpmāko rīcību. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams pakonsultēties pie attiecīgās jomas speciālistiem, lai izvairītos no liekiem tēriņiem un zaudējumiem. Šobrīd Dvīņiem jāapbruņojas ar pacietību. Piemērots laiks partnerattiecību jautājumu risināšanai.

Vēzis

Vēzis jutīs, ka par viņu ir pastiprināta interese un viņš ir nokļuvis uzmanības centrā. Izmantojot situāciju, var veidot jaunus kontaktus vai lūgt palīdzību. Vairāk uzmanības jāvelta ģimenei un tuviem cilvēkiem. Aktuāli būs darba jautājumi un darba apstākļu uzlabošanas iespējas. Decembra otrajā pusē vairāk uzmanības jāvelta savai veselībai.

Lauva

Lauva sajutīs radošās enerģijas pieplūdumu. Novembra beigās un decembra sākumā iespējami vairāki pēkšņi, iepriekš neplānoti notikumi. Jāizvairās no steigas un lēmumu pieņemšanas steigā. Decembra otrajā pusē veidosies Lauvām labvēlīgi apstākļi un jaunas iespējas. Vairāk uzmanības jāvelta partnerattiecībām un bērniem. Ieteicams atrast laiku savam vaļaspriekam.

Jaunava

Jaunavas var atvilkt elpu pēc aktīvas darbošanās un izvērtēt situāciju. Piemērots laiks, lai caurskatītu un sakārtotu dokumentus, parūpētos par savu veselību un noteiktu dzīvē svarīgāko. Nav ieteicams pārkāpt likumus un strīdēties ar tiesībsargājošo iestāžu darbiniekiem. Piemērots laiks, lai pabeigtu iesāktos darbus.

Svari

Svariem ir brīdis, lai padomātu par sevi un komfortu savā dzīvē. Ieteicams apmeklēt SPA centru, ūdens procedūras vai masāžas kursu. Ziemassvētku dāvaniņu sagatavošana saviem mīļajiem būs vislabākā nodarbe, lai gūtu prieku ikdienas pelēcībā. Vairāk jādomā par to, kā savā ikdienā ienest prieku un radošumu.

Skorpions

Skorpions jutīs laužamies uz āru neapmierinātību. Brīžiem šķitīs, ka apkārtējie tīšām izliekas nedzirdam Skorpiona teikto. Lai izvairītos no vilšanās, jāpārstāj no citiem kaut ko gaidīt. Jādara tik, cik paša spēkos. Sakāpinātas emocijas ir slikts padomdevējs. Darbojoties savā labā, pamanīsiet dzīves piedāvātās iespējas.

Strēlnieks

Strēlnieks ilgosies pēc atvaļinājuma un vasaras. Lai mazinātu diskomforta sajūtu, vislabākās zāles ir atpūta un labs miegs. Piemērots laiks, lai izvērtētu resursus un pārskatītu turpmāk veicamos darbus. Nav vēlams slēgt līgumus un ieguldīt naudu. Ieteicams apmeklēt kultūras pasākumus jaunu iespaidu un sajūtu gūšanai.

Mežāzis

No Mežāža tiks gaidīta aktīva rīcība un iniciatīva, tāpēc rūpīgi jāplāno darbi un tiem nepieciešamais laiks. Pārāk liela noslogotība var kaitēt veselībai, jo būs pavājināta imūnsistēmas pretestība. Mežāžu dzīvē notiek strukturālas pārmaiņas, tāpēc labāk ļaut visam ritēt savu gaitu un darīt tikai to, kas vajadzīgs savas dzīves un labklājības nodrošināšanai.

Ūdensvīrs

Pēc ilgāka perioda Ūdensvīram beidzot pavērsies jaunas iespējas. Viņa teikto novērtēs un idejas uzklausīs. Ūdensvīrs var paļauties uz draugu un domubiedru atbalstu. Labvēlīgs posms jauniem mērķiem un stratēģijas izstrādei. Ieteicams apmeklēt sporta un izklaides pasākumus. Var apmeklēt meditācijas vai jogas nodarbības.

Zivis

Zivīm pienācis laiks apzināt mērķus tālākai virzībai un attīstībai. Vairāk jāklausa savai intuīcijai, jo apkārt notiekošais pastiprinās neziņu un šaubas. Lai vieglāk izvēlētos, Zivīm jāatbild uz jautājumiem: kas ir tas, ko es gribu? Un – kāds man no tā labums? Vilcināšanās lēmumu pieņemšanā var radīt sarežģījumus tuvākajā nākotnē.

 

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Strēlnieka zvaigznāju

Saule ies caur Strēlnieka zvaigznāju, tas nozīmē, ka cilvēki vairāk uzmanības pievērsīs likumdošanai, ceļojumiem un izglītojošu pasākumu apmeklēšanai.

2. decembrī ir pirmā Adventa svētdiena.

13. decembrī plkst. 10.41 sākas Jaunmēness

Novembra beigās un decembra sākumā Merkurs atradīsies Skorpiona zvaigznājā. Tāpēc cilvēki būs agresīvāk noskaņoti ar izteiktāku vēlmi pēc godīguma un taisnīguma. Sākot ar 11. decembri, Merkurs atradīsies Strēlnieka zvaigznājā, tāpēc aktuāli kļūs izglītības un tiesiskuma jautājumi.

No 6. līdz 27. novembrim Merkurs atradīsies retrogradā stāvoklī, tāpēc cilvēki būs izklaidīgi un neuzmanīgi. Tas var radīt pārpratumus dokumentu lietās un bīstamas situācijas uz autoceļiem. Šajā laikā ieteicams izvairīties no līgumu slēgšanas.

Līdz 16. decembrim Venera ies caur Skorpiona zvaigznāju, pastiprinot emocionalitāti. Cilvēki daudz biežāk nekā līdz šim nonāks savu kaislību varā. Sākot ar 16. decembri, Venera no Skorpiona zvaigznāja pāries Strēlnieka zvaigznājā, tādējādi pastiprinot interesi par kultūru, modi un ceļojumiem.

Marss atrodas Mežāža zvaigznājā. Šajā laikā aktuāli būs jautājumi par likumdošanu un amatpersonu pilnvarām. Cilvēkiem vairāk rūpēs katram sava stabilitāte un karjeras attīstības iespējas.

Jupiters atrodas Dvīņu zvaigznājā retrogradā stāvoklī, tas būs jūtams kā ierobežota piekļuve informācijai un minimāla naudas plūsma. Cilvēki daudz rūpīgāk izvērtēs savas naudas ieguldīšanas vai tērēšanas lietderību. Aktuāli būs jautājumi, kas saistīti ar parādu piedzīšanu.

Saturns atrodas Skorpiona zvaigznājā. Tas nozīmē, ka pasaulē un sabiedrībā pastiprinās vēlme pēc taisnīguma un godīgas attieksmes. Vairāk uzmanības jāvelta savai veselībai. Saasināsies veselības problēmas, kas saistītas ar nierēm un reproduktīvo sistēmu.

 

Strēlnieka padomi

Šajās dienās pati daba dziedina.

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas 28. novembris, 6.,13., 20. decembris.

Matu griešanai labvēlīgākās dienas 26. novembris, 3., 4. decembris (piesaista veiksmi darījumos), 6., 9., 15. decembris (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku), 7. decembris (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras 29. novembris (padara ķermeni jaunāku), 26. novembris, 8., 16. decembris (atjauno enerģijas līdzsvaru). 9., 19. decembris (attīra organismu no šlakvielām).

Atbrīvošanās no krāmiem, māju tīrīšana 22. novembris, 10.,11. decembris (attīra telpas enerģiju), 26., 30. novembris (rada mājīgumu), 7. decembris (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli 22., 30. novembris, 2.,10.,11.,19. decembris.

Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas: 22., 24., 25., 27., 29., 30. novembris, 2., 5., 7., 9., 11., 12., 20. decembris.

Spriedzes dienas, kad jāvalda savas emocijas ir 23., 27. novembris, 1., 8., 14., 20. decembris.

Labvēlīgās veiksmes dienas 26. novembris, 2.,19. decembris.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+