Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
15. oktobris, 2013
Drukāt

Strēlnieks ar “Spartak” spēlēs par Krievijas kausu

Foto: bc-spartak.ruFoto: bc-spartak.ru

Sanktpēterburgas “Spartak” basketbolisti ar Jānis Strēlnieku saspēles diriģenta pozīcijā Krievijas kausa izcīņas četru komandu finālturnīrā Vladivostokā pusfinālā ar 70:63 pārspēja Krasnojarskas “Jeņisej”.

Latvijas izlases aizsargam Jānim Strēlniekam bija ceturtais lielākais spēles laiks (23:12) komandā, kuru laikā tika gūti 11 punkti (5/2, 3/1, 4/4) un atdotas sešas rezultatīvas piespēles. “Spartak” drošu vadību ieguva pirmās ceturtdaļas izskaņā un nosargāja to līdz spēles beigām.

Finālā “Spartak” spēlēs pret Samāras “Krasnije kriļja”, kas pusfinālā ar 73:63 sarūgtināja Gundara Vētras un Mārtiņa Zibarta trenētos finalturnīra saimniekus Vladivostokas “Spartak-Primorje”. 

 

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS

Vīri

KRIEVIJA. Kausa izcīņas pusfināls. “Spartak” – “Jeņisej” 70:63, Jānis Strēlnieks 23 min., 11+6RP.

ITĀLIJA. “Montegranaro” – “Cantu” 61:85, Rolands Freimanis 15 min., 11 (rezultatīvākais)+2AB. “Trenkwalder” – “Avellino” 78:69 viesos, Ojārs Siliņš nespēlēja. Otrā līga, “Prima Veroli” – “Trieste” 67:59, Mareks Jurevičus 34 min., 19 (rezultatīvākais)+5AB.

UKRAINA. 1/4fināls, “Budivelnik” (treneris Ainārs Bagatskis) – “Hoverla” 95:102 viesos (2-1), Rihards Kuksiks 17 min., 5+3AB.

IGAUNIJA. 1/4fināls. “Valga” (treneris Sandis Buškevics) – “TU/Rock” 62:78 (0-2), Raitis Grafs 29 min., 16 (7/6, 5/4, rezultatīvākais)+4AB, Edgars Čunda 35 min., 12+4AB. “Tarvas” – “Parnu” 67:80 viesos (1-1), Juris Umbraško 34 min., 11+3AB, Māris Ļaksa 22 min., 6+2AB. “Kalev/Cramo” – “Kalev” 99:62 viesos (2-0), Armands Šķēle 19 min., 10+2RP.

SERBIJA. “Partizan” – Metalac” 86:68, Dāvis Bertāns 24 min., 17 (3p. 8/5, rezultatīvākais)+5AB+3RP.

RUMĀNIJA. 1/4fināls, “Ploiesti” – “Timisoara” 85:83, 74:68 (2-0), Ivars Timermanis 14 min., 9+2AB un 18 min., 9+2AB.

UNGĀRIJA. “Szolnok” – “Kormend” 87:75 viesos, Ernests Kalve 24 min., 14+7AB.

ZVIEDRIJA. Pusfināls, “Norrkoping” – “Sundsvall” 72:102 (1-3), Edgars Jeromanovs 28 min., 2 punkti; sezonā 36 spēles, 27 min., 11,9+4,1RP+2,6AB.

TURCIJA. Otrā līga, “Pi Koleji” – “Genclik” 73:74, Kaspars Kambala 35 min., 16+11AB.

SPĀNIJA. Otrā līga, “Clavijo” – “Huesca” 65:79, Mareks Mejeris 20 min., 4+3RP. “Palencia” – “Alicante” 72:78, Jānis Porziņģis 17 min., 7+3AB. “Melilla” – “Planasa” 67:75 viesos, Andrejs Šeļakovs 28 min., 2+13AB.

BALTKRIEVIJA. “Rubon” – “Svisloch” 84:91, Zintis Plivda 26 min., 4+7AB.

FRANCIJA. Trešā līga, “St.Chamond” – “Angers” 94:76, Ingus Bankevics 27 min., 15+3RP.

 

Dāmas

KRIEVIJA. Pusfināls. “UGMK” – Kurskas “Dinamo” 89:55 (1-0), Anete JēkabsoneŽogota 13 min., 10+2RP. “Nadežda” – “Sparta&K” 86:81 viesos, Zane Tamane rezervē.

FRANCIJA. Pusfināls par 5.-8.v., “Nantes” – “Landes” 76:85, 67:69 viesos (1-2), Gunta BaškoMelnbārde 30 min., 19 (rezultatīvākā)+5AB+4RP un 29 min., 10+6AB; sezonā 25 spēles, 26,8 min., 10,8+5AB+1,8RP.

ČEHIJA. “USK Praha” – “Trutnov” 83:70, (2-0), Elīna Babkina rezervē.

BULGĀRIJA. Pusfināls, “Haskovo” – “Neftochimic” 58:77, 73:67 (1-1), Anita Teilāne 38 min., 20 (rezultatīvākā)+13AB un 16 min., 11+3AB.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+