superleague.ua

Strēlnieks iet “Barcelona” skolā 0

ULEB Eirolīgas turnīrā Aināra Bagatska trenētā un Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Kijevas “Budivelnik” uzņēma vienu no Eiropas basketbola grandiem “Barcelona” un zaudēja ar 74:84.

“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis

Latvijas izlases saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks spēli sāka kijeviešu sākumsastāvā. Šī nebija Jāņa lielā diena un par to liecina arī statistikas rādītāji, taču no otras puses 21 nospēlētā minūte pret tādu komandu kā “Barcelona” ir neatsverama lielā basketbola skola, kurā iegūtās zinības mēs vēl baudīsim valstsvienības spēlēs.

Tā šoreiz sanācis, ka Strēlniekam bija gan sliktākais lietderības koeficients (-6) komandā, gan ar viņu laukumā “Budivelnik” piedzīvoja lielākos mīnusus (-12). Strēlnieka kontā divi punkti, lai gan metieni nesekmējās (divpunktu 5/1, trīspunktu 2/0), pa vienai atlēkušajai bumbai, rezultatīvai piespēlei un kļūdai. Deguns nav jānokar, būs labākas spēles!

“Budivelnik” trīs ceturtdaļu garumā saglabāja intrigu, tomēr “Barcelona” iespējas, plašāki spēlētāju resursi un augstāka individuālā meistarība svaru kausui nosvēra katalāņu kluba pusē. “Budivelnik” tas bija ceturtais zaudējums piecās spēlēs un pēc pirmā apļa sanāk pēdējā vieta A grupā, tomēr cerības uz iekļūšanu Top-16 kārtā joprojām ir dzīvas.

Tādas tās B grupā ir arī Kauņas “Žalgirim”, kas ar 10 tūkstošu skatītāju atbalstu ar 91:81 pieveica Vācijas “Brose Baskets”. Kaspars Vecvagars arī šajā mačā nepiedalījās. Pēc pirmā apļa spēlēm “Žalgirim” ir divas uzvaras un ceturtā vieta grupā.

Vēl ceturtdien A grupā “Fenerbahce” – “Nanterre” 83:66, C grupā “Unicaja” – “Montepaschi” 73:75, D grupā “Lokomotiv-Kubaņ” – “Laboral Kutxa” 85:84, “Maccabi” – “Panathinaikos” 75:68.