Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
30. augusts, 2016
Drukāt

Strenču novadā nodeg kūts 400m2 platībā

Foto: Alberts LotitoFoto: Alberts Lotito

Vakar Strenču novadā nodegusi kūts 400m2 platībā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 19.15 VUGD saņēma izsaukumu uz Strenču novada Jērcēnu pagastu, kur dega kūts ēka. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu mūra ēkai deg jumta konstrukcijas, kuras jau daļēji iebrukušas. Kopējā degšanas platība bija 400m2. Ugunsgrēka dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka tuvākā ūdens ņemšanas vieta bija 800 metru attālumā un uz notikuma vietu ūdens no šīs vietas bija jāpieved.

Šī paaugstināta bīstamības ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās 15 ugunsdzēsēji glābēji no Valmieras, Valkas, Smiltenes un Strenčiem. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 22.25.

Līdztekus vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, salmi, siltumizolācija, apgaismes lampa, elektrības stabs, labības rugāji, koka stumbrs, divas dārza mājas, garāža, šķūnis, neapsaimniekota ēka.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās palīgā vīrietim, kurš Pļaviņu novada Klintaines pagastā bija apmaldījies mežā un saviem spēkiem nespēja no tā izkļūt laukā – izmantojot skaņas signālu, glābēji norādīja vīrietim izeju no meža.

Neilgi pēc plkst. 15.00 glābēji devās uz Ventspils ielu Daugavpilī, kur vieglajā automašīnā bija ieslēdzies apmēram vienu gadu vecs bērns – glābēji izsita automašīnas stiklu, atbrīvoja bērnu un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem apskatei.

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji Tukumā atbrīvoja vados sapinušos balodi, Jūrmalā no 7 metrus augsta koka nocēla kaķi, bet Zilupes novada Zaļesjes pagastā no upes izvilka tajā iestigušu govi.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (12)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+