×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
12. novembris, 2013
Drukāt

Strenga olimpiskajā žūrijā

LETALETA

Starptautiskās kamaniņu sporta federācijas (FIL) valde ir apstiprinājusi oficiālo personu sastāvu ziemas olimpiskajām spēlēm Sočos.

FIL lēmums paredz, ka Latvijas kamaniņu sporta federācijas prezidents Atis Strenga Sočos būs vien no žūrijas pārstāvjiem.

“Šīs spēles nebūs vienkāršas, tāpēc labi, ka ir savs cilvēks aiz borta. Nevis, lai ieriebtu kādam, bet zinātu, kas notiek, tīri informatīvi. Es būšu žūrijā arī Pasaules kausa posmā Vistlerā un Kēnigszē,” “LA” norādīja Strenga.

Latvijas skeletona saime Soču spēles gaida ar zināmām bažām par krievu negodīgu rīcību. “Katrā valstī ir savas nianses, mājinieki iztērējuši lielu naudu un domā tikai par zeltu. Situāciju gan nevajag dramatizēt, taču būs jābūt uzmanīgiem,” tā Atis Strenga.

Latvijas kamaniņu sporta federācija sadarbībā ar Soču spēļu orgkomiteju izskata iespēju, lai Sočos kā tiesneši varētu darboties arī Latvijas pārstāvji.

2006.gadā Turīnas spēlēs kamaniņu sporta sacensībās kā tehniskās delegācijas pārstāvis, darbojās Valdis Ķuzis, kuram ir ne tikai daudzu gadu sportiskā pieredze, bet arī vairākkārtēja olimpisko spēļu pieredze, kā PSRS un Latvijas kamaniņu sporta izlases mehāniķim olimpiskajās spēlēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+