Mobilā versija
+2.0°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
9. novembris, 2017
Drukāt

Stricka villā pulcējas 1000 raganas un burvji

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pagājušajā nedēļā, Piena svētku festviāls pie sevis aicināja 1000 raganas un burvjus K.K. fon Stricka villā. Deju zāle tika pārvērsta par aizgaugušu mežu ar milzu aku tās vidū, bet kāda cita bija iekārtota kā laboratorija ar mēģenēm un galvaskausiem.

Day of the dead ir meksikāņu tradīcija atzīmēt nāvi un dzīvi. Šajā dienā visa ģimene un draugi sanāk kopā, lai godinātu un pieminētu tuvākos, kas aizgājuši aizsaulē, tomēr tas nav skumjš pasākums – tas ir par dzīves mīlestību. Šī meksikāņu tradīcija  visā pasaulē kļūst aizvien populārāka un pamazām ienāk arī Latvijā. Lai Piena svētku festivāla ietvaros šim pasākumam radītu īpašu noskaņu, galvenā deju zāle tika pārveidota par aizaugušu mežu un tās vidū atradās milzu aka. Tāpat arī viena deju zāle tika iekārtota kā laboratorija ar lielu flīzēm klātu galdu telpas vidū, mēģenēm un galvaskausiem. Savukārt bārā tika piedāvāti īpašie un naktij atbilstošie kokteiļi. Baiso, bet vienlaikus vilinošo un burvestībām piepildīto atmosfēru nodrošināja Krievijā atzītas un klubos pieprasītas DJ Anushka un DJ Sofia Rodina.

Pievienot komentāru

Modes blogere Anabella Flēra: meitene, kuras stilu atdarina tūkstošiModes bloga Viva Luxury autore Anabella Flēra ir meitene, kuras radītie tēli sajūsmina miljonus, bet tūkstošiem meiteņu seko viņas paraugam.
Latviete iemūžina suņus patriotiskās, saviļņojošās fotogrāfijās (19)Henriete Martinsone ir latviete, kura radījusi mīļu, sirsnīgu un aizkustinošu fotogrāfiju sēriju – iemūžinot skaistus suņus patriotiskās, sirsnīgās fotogrāfijās. Henriete stāsta, ka
Draugiem Facebook Twitter Google+