×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
23. septembris, 2016
Drukāt

Strīdi par naudu pašvaldībā: Atstādina Alojas mēru

Foto: Alojas Ausekļa vidusskolaFoto: Alojas Ausekļa vidusskola

No amata atstādināts Alojas novada mērs Valdis Bārda (LZS), aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā. Par Bārdas atstādināšanu nobalsoja deviņi deputāti, pret bija pieci. Bārda balsojumā nepiedalījās.

Kā sēdes laikā paskaidrojis deputāts Māris Možvillo, neskatoties uz domes speciālistu vairākkārtējiem brīdinājumiem gan komiteju, gan domes sēdēs par pašvaldības budžeta situāciju un izlietojumu, domes priekšsēdētājs nav ņēmis vērā informāciju un turpinājis veikt darbības, kas palielinājušas budžeta izdevumu daļu.

“Valda Bārdas sniegtā informācija komiteju un domes sēdēs ne vienmēr atbilst patiesībai. Būtiski lēmumi tiek pieņemti, neinformējot deputātus un nenodrošinot šo lēmumu izskatīšanu domes sēdēs. Domes priekšsēdētāja komunikācijas stils ar deputātiem un iedzīvotājiem neatbilst labas pārvaldības principiem un pārkāpj pieklājības normas,” norādījis deputāts.

Pašvaldībā notiek lielu investīciju projektu ideju virzīšana, un par to domes deputāti netiekot informēti.

“Uzskatām, ka šābrīža situācija prasa aktīvu rīcību no deputātu puses. Valdis Bārda šobrīd nespēj atbilstoši pārstāvēt visus domes deputātus, vadīt domes darbu un kontrolēt budžeta izpildi. Tā rezultātā viņš ir zaudējis vairāku deputātu uzticību,” Možvillo minēja domes sēdē.

Alojas novada domē ir 15 deputātu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+