Mobilā versija
Brīdinājums -7.2°C
Austris
Pirmdiena, 22. janvāris, 2018
16. oktobris, 2017
Drukāt

Strīds autostāvvietā sākās spontāni: Vecmīlgrāvī sašauj divus cilvēkus (3)

Valsts policijaValsts policija

Naktī uz 15.oktobri Valsts policija saņēma informāciju no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka Vecmīlgrāvī cietušas divas personas. Viena persona no hospitalizācijas atteikusies, bet otra – nogādāta medicīnas iestādē. Abi cietušie bija sašauti. Abas personas bija alkohola reibumā.

Runājot ar cietušajiem, policija noskaidroja, ka viņi bija aizbraukuši uz Vecmīlgrāvi, kur kādā autostāvvietā pie pārtikas veikala sācies konflikts ar vietējiem. Kā minēja cietušie, strīds sācies spontāni. Konflikta rezultātā viens no vietējiem Vecmīlgrāvja iedzīvotājiem izdarījis vairākus šāvienus gan uz cietušajiem, gan uz cietušo automašīnu, visticamāk, ar traumatisko ieroci.

Saistībā ar notikušo noziegumu likumsargi uzsāka neatliekamās izmeklēšanas darbības. Izmeklēšanas rezultātā tika noskaidrota persona, kura, iespējams, veica šāvienus. Aizdomās turētās personas dzīves vietā tika veikta sankcionētā kratīšana.

Kratīšanas laikā likumsargi atrada un atsavināja vairākas mantas: pistolei līdzīgu priekšmetu, šaujamieroču patronas, apsardzes darbinieka formas tērpu, policijas darbinieka formas tērpu, maskas, divas bruņu vestes kā arī divus maisiņus ar nezināmas izcelsmes vielu (skatīt attēlu).

Aizdomās turētais nekavējoties tika aizturēts. 1988.gadā dzimušais aizturētais jau vairākas reizes sodīts par virkni noziedzīgiem nodarījumiem.

Pret aizturēto uzsākts kriminālprocess par huligānismu, ko izdarījusi personu grupa, kas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam vai ar mantas bojāšanu, vai ja tas izdarīts, lietojot ieročus, kā arī citus miesas bojājumu nodarīšanai izmantojamus priekšmetus. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Laikam pie Rimčika?

  2. Aizbrauca, lai nejauši sāktos konflikts un ciestu, kā arī pret kādu ierosinātu kriminālprocesu

  3. Kas tas par brinumu-“traumatiskais ierocis”? Agrak sauca par saujamieroci.Redzams ka zurnalistini smagi piestrada,vai ,ka tagad vini saka ,atstrada.

Draugiem Facebook Twitter Google+