×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
10. augusts, 2012
Drukāt

Štrombergs: bija sajūta, ka divreiz pēc kārtas neuzvarēšu

Viesturs SerdānsViesturs Serdāns

Kļūstot par divkārtēju olimpisko čempionu, BMX riteņbraucējs Māris Štrombergs atzina, ka spriedze pirms Londonas bija ļoti liela un tikai pirms fināla viņš sapratis, ka iespējams izcīnīt otro zelta medaļu.

Māris Štrombergs: “Neaprakstāma sajūta. Iebraucot finiša taisnē, sajūta bija līdzīga kā Pekinā, šoreiz gan finišā riteni tik traki neaizmetu, bet… grūti noticēt. Iesāku šodien atkal palēnu, nervi nospēlēja savu lomu. Ar katru braucienu bija labāk un pēc trešā pusfināla sapratu – biju noķēris īsto sajūtu. Zināju, kas man ir jādara. Šie mači ir nozīmīgākie, kādi man bijuši un tik lieli, svarīgi vairs nebūs. Psiholoģiskā ziņā ar to neko vairs nevarēs salīdzināt. Trešās olimpiskās spēles būs, bet… Londonā fiziski un arī pieredzes ziņā biju vislabākajā formā. 25 gadi BMX ir ļoti labs vecums.”

2010. gadā Štrombergs sacensībās piedzīvoja smagu kritienu, kura dēļ pusgadu nevarēja piedalīties sacensībās. “Video no tā kritiena joprojām neesmu noskatījies. Bet pirms olimpiskajām spēlēm bija sajūta, ka tā taču nenotiek – atbrauc un divas reizes uzvari olimpiādi. Tas man traucēja, pazuda ticība saviem spēkiem. Domāju, ka varbūt pat vajag noskatīties kritienu, aizmirst to, kas ir bijis, jāsaņemās. Tomēr sapratu, ka vēl nav laiks. ”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+