×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
29. oktobris, 2014
Drukāt

Studentam avīze noder atpūtas brīdim

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Valcēnieti Vilmāru Vesingi sastapu Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes bibliotēkā, lasot “Latvijas Avīzi”.

Viņš mācās 1. kursā, ir topošais sociologs. Vilmārs stāsta, ka ziņas pārskatot arī internetā, taču spriež, ka portālos notikumi atspoguļoti fragmentāri. Bet avīze iznāk reizi dienā, un tur viss salikts kopā, tāpēc vieglāk iedziļināties kopsakarībās. Turklāt lasīt tekstu papīra formātā esot laba pārmaiņa dienas ritumā, jo visi mācību materiāli ir digitālā formā datorekrānā. Viņš teic, ka avīze dod atslodzes brīdi, jo, “kaut arī tajā gudras lietas rakstītas, tomēr tas ir citādi nekā mācīties. Ja esmu ieradies uz fakultāti pirms lekciju sākuma, kāpēc lai vilktu ārā datoru, ja varu ienākt bibliotēkā un klusumā palasīt”. Students piemetina, ka fakultātes bibliotēkā no laikrakstiem “Latvijas Avīze” ir novietota visvairāk pamanāmajā vietā.

Vilmāram patīk “LA” karikatūras: “Gatim Šļūkam tās arvien padodas ļoti interesantas.” Pavaicāju, kuru žurnālistu publikācijām viņš pievērš uzmanību. Vilmārs atbild, ka iegaumējis Ģirta Zvirbuļa vārdu, taču parasti lasāmvielu izraugās nevis pēc autora vārda, bet tematiski, pievēršot uzmanību gan politikas aktualitātēm, piemēram, valdības veidošanai, gan pārējām norisēm sabiedrības dzīvē. Pēdējā lappusē izpēta lasītāju aptauju rezultātus, jo tie ir kā mazs socioloģisks pētījums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+