Mobilā versija
+0.6°C
Andulis, Alnis
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
5. februāris, 2015
Drukāt

Studenti Lietuvā izvērš “asins spaiņa” akciju

Ekrānšāviņš no "YouTube.com"Ekrānšāviņš no "YouTube.com"

Lietuvas studenti iesaistījušies akcijā, kurai devuši nosaukumu “Ukraiņu asinis – tās ir mūsu asinis”. Tās ietvaros studenti uzlej sev uz galvas sarkanu krāsu.

Pieprasot starptautisko sabiedrību pievērst uzmanību Krievijas izvērstajam karam Ukrainas austrumu apgabalos, Lietuvā studējošie jaunieši no dažādām valstīm cer aizsākt kampaņu, kuras ietvaros tiktu pausts atbalsts Ukrainas iedzīvotājiem.

Kampaņas vadmotīvs ir aizgūts no iepriekš popularitāti guvušās ledus spaiņa akcijas. Tās ietvaros cilvēki no visas pasaules sev uz galvas uzlēja aukstu ūdeni, lai pēc tam ziedotu naudu cīņai ar izkaisīto sklerozi.

Lietuvas studentu akcijā ledus spaini aizstāj spainis ar sarkanu krāsu, kas simbolizē ukraiņu tautas asinis. “Ukraiņu asinis – tās ir mūsu asinis” – šāds sauklis dots kampaņai, kuras ietvaros studenti Lietuvā aicina starptautisko sabiedrību iestāties pret Krievijas izvērsto karu Ukrainas austrumos, kurā dzīvību zaudējuši jau vairāk nekā pieci tūkstoši cilvēku.

Pievienot komentāru

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (1)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+