×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
9. aprīlis, 2013
Drukāt

Studenti var pieteikties brīvprātīgajam darbam ārzemēs

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Starptautiskā studentu organizācija “AIESEC” aicina studentus un nesenos augstskolu absolventus līdz 30.aprīlim pieteikties brīvprātīgajam darbam vienā no 112 AIESEC dalībvalstīm, aģentūru LETA informēja organizācijas apmaiņas projektu komunikāciju koordinators Dāvis Sporāns.

AIESEC brīvprātīgā darba laikā prakses dalībniekiem ir iespēja iegūt pieredzi, dzīvot multikulturālā vidē, iepazīt jaunus cilvēkus, gūt jaunus iespaidus, uzlabot angļu valodas un komunikācijas prasmes, kā arī sniegt savu ieguldījumu sabiedrības attīstībā.

Lai pieteiktos un jau šī gada vasarā dotos uz ārzemēm, jāaizpilda pieteikuma anketa projekta mājaslapā “www.aiesec.lv/exchange”.

Sporāns atklāja, ka notiks arī informatīvie vakari – 11.aprīlī plkst.18.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātē, 308.telpā, un 23.aprīlī plkst.18.30 Rīgas Ekonomikas augstskolā (SSE) 311.telpā. Tikšanās laikā interesentiem būs iespēja uzzināt vairāk par brīvprātīgā darba iespējām, kā arī rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Brīvprātīgā darba programma sniedz iespēju piedalīties dažādos vides un sociālajos projektos, izglītojot jauniešus par sociālām problēmām, kā arī mācot valodas un sniedzot iespēju apgūt jaunas prasmes. Dalība šajā programmā ilgst vidēji sešas līdz astoņas nedēļas. Tās laikā jaunietim tiek nodrošināts uzturs un dzīvesvieta, kā arī iespēja iepazīt izvēlētās valsts sabiedrību, mācīties valodu un dzīvesveidu.

AIESEC ir bezpeļņas organizācija, kura darbojas 113 pasaules valstīs jau 65 gadus. AIESEC mērķis ir attīstīt studentu profesionālās iemaņas un līderības potenciālu, piedaloties dažādos vietējā un starptautiskā mēroga projektos. AIESEC Latvijā darbojas kopš 1995.gada, vadot pārstāvniecības Rīgā, Valmierā un Jelgavā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+