×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
7. februāris, 2013
Drukāt

Studenti var pieteikties starptautiskajai praksei

Foto - LETAFoto - LETA

Starptautiskā studentu organizācija “AIESEC” aicina studentus un nesenos augstskolu absolventus līdz 1.martam pieteikties profesionālajām darba praksēm un brīvprātīgajam darbam ārzemēs, aģentūru LETA informēja “AIESEC Latvia” komunikācijas speciāliste Zane Balode.

Lai pieteiktos un jau šī gada martā dotos praksē, jāaizpilda pieteikuma anketu projekta mājaslapā “www.aiesec.lv/prakses”.

Informatīvie vakari notiks 7.februārī plkst.19 Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātē un 19.februārī plkst.19 Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skolā. Tikšanās laikā interesentiem būs iespēja uzzināt vairāk par prakšu veidiem un brīvprātīgā darba iespējām, kā arī iegūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

AIESEC starptautisko prakšu programma sniedz jauniešiem iespēju strādāt apmaksātā prakses vietā no sešiem mēnešiem līdz pusotram gadam kādā no 113 valstīm visā pasaulē, tādējādi gūstot profesionālu un starptautisku pieredzi.

Savukārt brīvprātīgā darba programma sniedz iespēju piedalīties dažādos vides un sociālajos projektos, izglītojot jauniešus par sociālām problēmām, kā arī mācot valodas un sniedzot iespēju apgūt jaunas prasmes. Dalība šajā programmā ilgst vidēji sešas līdz astoņas nedēļas. Tās laikā jaunietim tiek nodrošināts uzturs un dzīvesvieta, kā arī iespēja iepazīt izvēlētās valsts sabiedrību, mācīties valodu un dzīvesveidu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+