×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
31. marts, 2014
Drukāt

Studentiem balva par Pasaules koru olimpiādes reklāmu (1)

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes studenti guvuši vērā ņemamu panākumu – izveidojuši reklāmas klipu vasarā gaidāmajai Pasaules koru olimpiādei, kas konkursā Francijā saņēma balvu un nu jau ieinteresējis arī olimpiādes rīkotājus, liecina informācija LU portālā.

Četri aktīvi Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātes studenti – Žanete Felsa, Andra Pērkone, Kristīne Antonova un Dzintars Balodis, apvienojoties komandā “Zoom in LV”, šogad izmēģinājuši savus radošos spēkus, piedaloties starptautiskā reklāmas video konkursā Europubliciades 2014. Tā galvenais uzdevums bija izveidot kvalitatīvu video materiālu, kas reklamētu kādu uzņēmumu vai ar ES saistītu aktivitāti.

“Zoom in LV” izvēlējās veidot reklāmas rullīti Rīga 2014 ietvaros notiekošajai Pasaules koru olimpiādei. Filmēšanā tika iesaistīts Rīgas Gospeļkoris un jauniešu draugi, paziņas un citi aktīvisti, kas bija gatavi veltīt savu laiku internacionālas reklāmas tapšanā. Ar uzdevumu “Zoom in LV” tika galā necerēti veiksmīgi, jo konkursa noslēgumā Francijā, pilsētā Monpeljē reklāmas rullītis ieguva Eiropas balvu – InterRail vilciena biļeti bezmaksas ceļošanai pa 30 Eiropas valstīm katram no četriem radošās grupas dalibniekiem.

Gatavais video materiāls jau šobrīd ir ieinteresējis arī Pasaules koru olimpiādes rīkotājus Vācijā, kuri to izmantos kā reklāmas materiālu vasarā gaidāmajam notikumam.

Jāatgādina, ka šovasar no 9. līdz 19. jūlijam Rīgā notiks pasaulē lielākais koru mūzikas festivāls, Pasaules koru olimpiāde (World Choir Games). Viena no pasākuma norises vietām būs arī Latvijas Universitāte, tāpat iespēju piedalīties olimpiādē izcīnījuši arī vairāki LU kori.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tiešām Francijā tik švaki ar izdomu? Pirms šī klipiņa noskatīšanās cerēju, ka būs kas neredzēts. Aplauzos.

Draugiem Facebook Twitter Google+