Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
24. aprīlis, 2014
Drukāt

Studentu kopmītnēs Liepājā uziet narkotikas

Foto: LETAFoto: LETA

Psihotropie augu maisījumi tā dēvētās "legālās narkotikas".

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes (KRP) darbinieki reida laikā Liepājas Jūrniecības koledžas dienesta viesnīcā uzgājuši, iespējams, narkotiskās vielas, informē VP KRP pārstāve Signe Šteinberga.

Policija devusies reidā uz dienesta viesnīcā, jo tās rīcībā bija informācija, ka šajā vietā tiek lietotas un, iespējams, arī tirgotas narkotikas.

Pārbaudē ar divu Muitas kriminālpārvaldes dienesta suņu palīdzību kādā no istabām atrasti 36 grami pagaidām nenoskaidrotas izcelsmes augu maisījuma, kas, iespējams, satur narkotiskās vielas.

Policija aizturējusi trīs personas – studentus, dienesta viesnīcas iemītniekus. Visu apstākļu noskaidrošanai policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+