×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
28. decembris, 2016
Drukāt

Studēs ar kameru pie galvas

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultāte kā vienīgā Baltijā pirmsklīniskajā apmācībā sākusi izmantot 18  speciālas apmācību video kameras.

Tās, piestiprinātas pie studenta galvas, ļaus filmēt un ierakstīt zobārstniecības studentu veikto manipulāciju procesu, tādējādi palīdzot studentiem ātrāk un labāk apgūt nepieciešamās profesionālās iemaņas.

Nodarbību laikā katra studenta individuālais darbs tiks saglabāts video failā. Pēc nodarbības students saņems pieeju savam personīgajam video materiālam, lai kopīgi ar pasniedzēju vai individuāli varētu analizēt darba procesu – pareizās un attīstāmās darbības.

Lai ieviestu jauno mācību metodi, RSU iegādājusies jaunas uzņēmuma “Futudent” ražotas tehnoloģijas. Kamera attēlu veido, to optiski palielinot pietuvinājumā. Kameras ļaus arī nepārtraukti sekot līdzi studenta veikumam monitoros, kas apmācību telpā izvietoti virs studentu darba vietām, respektīvi – docētājam būs pārredzama katra studenta darba gaita.

Jaunā apmācību metode ļaus apmācības procesā vēl vairāk pievērst uzmanību sīkām detaļām, kas ir ļoti svarīgas zobārsta profesijā, kur katra kustība ārstēšanas procesā ir ar īpašu nozīmi un jāveic ar absolūtu precizitāti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+