×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
10. septembris, 2015
Drukāt

Studija “Atom Art” prezentēs Latvijas animāciju Tulūzā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kadrs no "Atom Art" filmas "Bize un Neguļa".

No 15. līdz 18. septembrim Francijas pilsētā Tulūzā notiek starptautisks animācijas filmu kopproducentu un izplatītāju forums “Cartoon Forum”, uz kuru dodas Latvijas animācijas studija “Atom Art”, lai strādātu ar saviem projektiem un prezentētu arī Latvijas animāciju kopumā, pastāstīja Nacionālā kino centra speciāliste Kristīne Matīsa.

“Cartoon Forum” ir viena no sadaļām starptautiskajā animācijas veidotāju sadarbības platformā “Cartoon” un kopš 1990. gada piedāvā plašas iespējas animācijas TV seriālu un TV filmu veidotājiem, ar tā palīdzību pa šiem gadiem finansiālos partnerus atradušas 594 animācijas filmiņas ar kopējo budžetu apmēram divu miljardu eiroapmērā. Šogad “Cartoon Forum” norises trīs dienās filmu producenti satiks apmēram 850 potenciālos investorus no 30 pasaules valstīm.

Foruma ietvaros 15. septembrī notiks īpaša prezentācija, kuru kopīgiem spēkiem organizē Vācijas, Polijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas MEDIA Desk biroji, lai veicinātu Baltijas valstu un Polijas animācijas profesionāļu starptautiskās sadarbības iespējas. Latvijas animāciju pasaulei prezentēs studijas “Atom Art” filmu producente Sabīne Andersone.

Studija “Atom Art” iekļuvusi “Cartoon” apritē, prezentējot režisora Edmunda Jansona darbus – ciklu par Lupatiņiem un TV formāta (26 min) animācijas filmu “Bize un Neguļa “, kas saņēmusi arī Latvijas valsts finansiālo atbalstu Nacionālā Kino centra konkursā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+