Mobilā versija
+4.1°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
5. jūlijs, 2014
Drukāt

Studijām Latvijas augstskolās pieteikušies jau vairāk nekā 5500 reflektantu

Foto-LETAFoto-LETA

Reflektantu rinda Latvijas Universitātē, kur klātienē sākusies dokumentu iesniegšana studijām 2014./2015. akadēmiskajā gadā.

Piecu dienu laikā studijām 11 Latvijas augstskolās pieteikušies 5678 reflektanti, liecina portālā “latvija.lv” pieejamā informācija.

Vispopulārākā augstskola studēt gribētāju vidū nemainīgi ir Latvijas Universitāte (LU), kur uz 11 289 studiju vietām pašlaik pretendē 2470 cilvēki. Otrajā vietā ierindojusies Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) – interesi par studijām RTU izrādījuši 1589 reflektanti. Par trešdaļu mazāk reflektantu pieteicies Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

Reģionālo augstskolu vidū pieprasītākā ir Daugavpils universitāte, kur studēt pieteikušies 211 cilvēki.

Nemainīgs paliek pieprasītāko studiju programmu saraksts. 591 un 566 cilvēki attiecīgi pieteikušies datorzinātņu studijām LU un RTU. Otrs populārākais studiju virziens ir LU Sociālo zinātņu fakultātes piedāvātā programma “Komunikācijas zinātne”, kur vēlmi studēt izrādīja 534 reflektanti.

Rīt dokumentu pieņemšana nenotiks, tā turpināsies pirmdien un otrdien, 7.jūlijā un 8.jūlijā.

LETA jau ziņoja, ka pieteikšanās studijām 11 augstskolās notiks līdz 8.jūlijam. Pirmie provizoriskie rezultāti tiks paziņoti 11.jūlijā.

Reflektanti savām pozīcijām var sekot portāla “latvija.lv”.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (45)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+