Mobilā versija
+6.1°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
8. maijs, 2012
Drukāt

Stulbi tomēr…

soseja_jansons_13

Šie desmit Ventspils šosejas kilometri pirms Spāres ir lieliskā stāvoklī. Tikpat labi kā tie no Tukuma apļa uz Pūres pusi. Un visi citi, kas pērn par Eiropas un mūsu naudu tika atjaunoti. Bet zīme “70” stāv vēl šogad.

 

Ātrāk drīkst braukt tur, kur jaunais segums beidzas un sākas senās ielāpu dangas. Vai nav stulbi? Zinātāji (Usmas pagasta padomes priekšsēdētājs Gendriks Šķesters, mūsu korespondents ceļu inženieris Jānis Grīnhofs) stāsta – tādi esot šo kohēzijas finansēto objektu likumi – pirms oficiālas un galīgas nodošanas ekspluatācijā ātruma ierobežojumu nedrīkst noņemt. Ak tā? Un kad būs tā nodošana? Stāvēs vēl gadu šis plakāts ar uzrakstu “Ieguldījums tavā nākotnē” kā ņirgāšanās par likumu un noteikumiem, kurus šeit neievēro neviens? Pilnai šodienas laimei vien fotoradara trūkst…

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+