Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
23. marts, 2014
Drukāt

Stumbre par darbu Saeimā saņems pabalstu trīs mēnešalgu apmērā (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Viena no īslaicīgākajām Saeimas deputātēm, dramaturģe Lelde Stumbre (Nacionālā apvienība, NA), par darbu parlamentā saņems pabalstu trīs mēnešalgu apmērā, pastāstīja Saeimas preses dienestā.

Stumbre deputātes mandātu ieguva 30.janvārī, kad par vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru kļuva Einārs Cilinskis (NA).

Tā kā premjere atbrīvoja Cilinski no amata par piedalīšanos leģionāru atceres pasākumos Rīgas centrā, jo valdība bija lēmusi, ka ministri tajos nepiedalās, Stumbrei mandāts bija jāzaudē.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vilks raud- naudiņas nav,nodokļi par zemiem…
    Kur ta nu paspēs Latvijā strādājošie iemaksāt nodokļos,ja,pat aizrautīgākās Latvijas aizsardzības politikāņu kopienas NA biedri,izmanto iespēju saņemt vēl nenopelnīto?Un uzreiz trīs mēnešu summā?
    Pārējo saņems bezdarbnieces pabalstos gandrīz gada garumā.
    Šāda blusošanās ar deputātu mandātiem jāizbeidz.

  2. Ja Putins būs savos plānos paredzējis Latvijas okupāciju, nekāda pielabināšanās ar aizliegumiem nelīdzēs. Parastās bailes, neuzdrīkstēšanās un latviskas nostājas trūkums.

  3. Un kur tad vēl “VDK darbinieces”, čekas pulkveža atvases lielā kaislība pret čekas aģentu Zaļi, alias Arv.Ulmi!

  4. Nabadzīte, būtu nomirusi, ja nebūtu šis pabalsts. Visīstākā dzegūzes ola VL! ligzdā. VDK darbiniece.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+