Mobilā versija
+1.6°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
20. aprīlis, 2016
Drukāt

Stundās jāpakustas

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Izglītības un zinātnes ministrija izstrādājusi video un informatīvo mācību materiālu “Kustību aktivitāšu pauzes 1. – 6. klasei”.

Pedagogi aicināti to izmantot mācību procesā, ieviešot kustību aktivitāšu pauzes mācību stundās. Šādas pauzes ir lielisks veids, kā uzlabot bērnu veselības stāvokli, stāju un mazināt mazkustīguma izraisītās problēmas. Ar dinamiskām kustību pauzēm tiek aktivizēta arī asinsrite un elpošana. Idejas bērnu fizisko aktivitāšu veicināšanai mācību materiālā var smelties arī pirmsskolas pedagogi un vecāki. Mācību materiāls izstrādāts sadarbībā ar Rīgas 41. vidusskolas pedagogiem, skolēniem un Valsts izglītības satura centra speciālistiem. Ar izstrādāto mācību materiālu var iepazīties vietnē: http://visc.gov.lv/vispizglitiba/saturs/metmat_citi.shtml Dinamisko paužu (2 – 3 minūšu garumā) iekļaušanu mācību procesā paredz Ministru kabineta noteikumi.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (57)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+