×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
12. jūnijs, 2013
Drukāt

Stupeli no ierindas izsit kritiens

Motokrosa ekipāžu pasaules čempionāta ceturtajā posmā Kramolinā (Čehija) veiksmīgākie no latviešiem bija Jānis un Lauris Daideri, bet Kaspars Stupelis guva savainojumu. 


 

Brāļi Daideri braucienos finišēja piektajā un trešajā vietā, posmā palika ceturtie, bet čempionāta kopvērtējumā nosargāja trešo vietu un labas pozīcijas cīņā par medaļām Ar stabilitāti izcēlās arī Māris Rupeiks un Haralds Kurpnieks – sestā un ceturtā vieta braucienos viņiem ļāva uzlabot pozīcijas kopvērtējumā. Gints un Arnolds Sīļi palika bez ieskaites punktiem.

Pagalam neveicās holandietim Etjēnam Baksam un Kasparam Stupelim. Motocikls niķojās jau treniņos, bet pirmajā braucienā spēcīgā lietū viņi krita. Stupelis pakļuva zem aizmugurē braucošā Daideru motocikla, guva trīs ribu plīsumu un smadzeņu satricinājumu. Pats teic, ka jūtoties pa­švaki, tomēr darīšot visu, lai iespējami drīz atgrieztos trasē. Sezonas sākumā smagā ievainojumā iedzīvojās Bakss, taču izveseļojās apbrīnojami ātri.

Abos braucienos uzvarēja divi Beni – beļģis Adriansens un holandietis van den Bogārts, kuri kopvērtējumā ar 181 punktu ir pārliecinoši līderi, otrajā vietā francūži Aleksandrs Žirū un Nikolā Musē (151). Daideri (145) ir trešie, ceturtie – Kramolinā trešo vietu ieguvušie Jans Hendriks un Elvijs Mucenieks (113), piektie – Rupeiks un Kurpnieks (101), sestie – Bakss un Stupelis (99). Čempionāts turpināsies šonedēļ Varseveldas trasē Nīderlandē.

“LA” jau ziņots, ka Matīss Karro solo motokrosa pasaules čempionāta astotajā posmā Ernē trasē Francijā MX1 klasē finišu sasniedza 21. un 19. vietā, izcīnot divus punktus, un kopvērtējumā ar 41 punktu ieņem 20. vietu (41). Par diviem punktiem vairāk Augustam Justam, kurš savainojuma dēļ nestartēja. Matīss Karro stāstīja, ka sasniegt labāku rezultātu liedza neveiksmīgā kvalifikācija un sāpes savainotajā rokā, tādēļ viņš šonedēļ motociklu nolicis malā un centīsies uzlabot savu fizisko formu. MX2 klasē Roberts Justs (19. un 23. v.) ar pieciem punktiem ir 37. vietā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+