Stupelim skatītāju aplausi Ķegumā 0

Nīderlandes motosportists Etjēns Bakss un viņa palīgs Kaspars Stupelis vakar Ķeguma trasē “Zelta zirgs” bija ātrākie abos braucienos ekipāžu pasaules čempionāta desmitajā posmā.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Otrajā vietā abas reizes finišēja beļģis Bens Adriansens un holandietis Bens van den Bogārts, trešajā – Jānis un Lauris Daideri, par kuru piedalīšanos bija jāšaubās vēl sacensību priekšvakarā, jo nedēļu iepriekš motokrosā Igaunijā Jānis iedzīvojās savainojumā. Pats par sevi saprotams, ka visas trīs ekipāžas šādas vietas izcīnīja arī Latvijas “Grand Prix” kopvērtējumā. Māris Rupeiks un Haralds Kurpnieks pirmajā braucienā ieņēma piekto vietu, otrajā – septīto, posma kopvērtējumā – sesto vietu. Neveicās beļģim Janam Hendriksam ar līdzbraucēju Elviju Mucenieku, kuri izstājās abos braucienos un beigās tika klasificēti 22. vietā. Ķegumā startēja arī igaunis Tanels Rēsna ar kantētāju Ilvaru Skultānu (13. v.), Modris Štelle un Artūrs Linters (21. v.), lietuvietis Litauris Varjokojs ar Mārtiņu Antonu (24. v.) un brāļi Mārtiņš un Kaspars Krievi (25. v.). Turpat notikušajā Eiropas čempionāta posmā kvadru klasē divu braucienu summā piekto vietu izcīnīja Ralfs Reinfelds. Uzvarēja Maiks van Grīnsvens no Nīderlandes. Plašāk – kādā no “LA” turpmākajiem numuriem.