×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
22. augusts, 2016
Drukāt

Stupelis atgriežas motokrosā: notikušais bija elle, kādai cauri nebiju gājis

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Kaspars Stupelis pēc piecu mēnešu pārtraukuma, kas bija saistīts ar ceļgala krustenisko saišu un meniska plīsumu, atgriezies motokrosa sacensībās.

Aizvadītās nedēļas nogalē Igaunijas čempionāta posmā ekipāžu klasē Jegevā Stupelis kāpa Jāņa Daidera motociklā un atkal darīja to, kas pašam ir vistuvāk sirdij. Brauca motokrosā! Pirmajā braucienā Daiders un Stupelis finišu sasniedza piektajā vietā, otrajā piekāpās tikai abu braucienu uzvarētājiem igauņiem Kertam Varikam un Marekam Mīlam. Divu braucienu summā 4. vieta.

“Ir pagājuši pieci mēneši, kopš Beļģijā gūlos zem skalpeļa,lai salabotu sarautās krusteniskās saites un menisku.Bija visādi,sākumā notikušais bija ELLE, kādai nekad agrāk cauri nebiju gājis. Izslīdēja no rokām manas cerības cīnīties par pasaules čempiona titulu, bet beidzot es pēc 15 sportā pavadītiem gadiem sapratu un ieraudzīju vasaru no citas puses,” pēc atgriešanās trasē sociālajos tīklos savas emocijas pauž Kaspars Stupelis.

Starp daudzajiem paldies, kas teikti visiem, kas palīdzējuši rehabilitācijas periodā, lielākā pateicība tikusi fizioterapeitam Arnim Noveičukam un dakterei Marutai Noveičukai. Kaspars atzīst, ka savainojums vēl nav izārstēts par visiem 100 procentiem. Zinot sportista mērķtiecību, tas noteikti tiks izdarīts un nākamajā sezonā Stupelis atkal cīnīsies par pasaules čempiona titulu. Lai izdodas!

Otro vietu Jegevā izcīnīja Raido Rīms ar latviešu līdzbraucēju Ivaru Skultānu, trešie palika Gerts Gordejevs un Keits Kivaste.
Kvadraciklu Open klasē abos braucienos trešo vietu izcīnīja Ralfs Reinfelds.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+