×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
23. novembris, 2015
Drukāt

Stupelis FIM čempionu apbalvošanas pasākumā saņem citam sportistam domātu diplomu

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Pasaules čempionam blakusvāģu motokrosā Kasparam Stupelim un viņa līdzšinējam pāriniekam Nīderlandes pilotam Etjēnam Baksam svētdien Starptautiskās Motosporta federācijas (FIM) čempionu apbalvošanas pasākumā sākotnēji tika pasniegts diploms ar nepareizu vārdu.
Kā redzams televīzijas translācijas ierakstā, pēc čempionu medaļu pasniegšanas Stupelis un Bakss saņēma A3 izmēra diplomus, tomēr tajos bija rakstīti pasaules blakusvāģu čempionu šosejā Benija Štreuera un Hērta Kērtsa vārdi. Kā solīja raidījuma vadītāji, “kļūda tiks izlabota”.
Pagājušajā sezonā pasaules čempionātā Bakss un Stupelis uzvarēja 16 braucienos, bet uz goda pjedestāla kāpa kopā 28 reizes.
Iepriekš Stupelis par pasaules čempionu tika kronēts 2003. un 2004.gadā, kad viņš brauca kopā ar leģendāro nīderlandieti Danielu Vilemsenu. Iepriekšējās trīs sezonas latvietis ar Baksu kļuva par planētas vicečempioniem, bet vēl divas reizes viņš to savulaik paveica ar Kristeru Serģi.
Kā zināms, nākamajā sezonā Stupelis brauks duetā ar 2013. un 2014.gada Beļģijas pilotu Benu Andriasenu.
FIM čempionu pasākumā savas izcīnītās godalgas saņēma arī visu prestižāko klašu uzvarētāji – motokrosa MXGP čempions Romāns Fevrē no Francijas, kā arī MX2 čempions Tims Gajsers no Slovēnijas, kurš tikai nedaudz apsteidza latvieti Paulu Jonasu, spīdveja pasaules čempions brits Taijs Vofindens un pasaules čempions motošosejā “MotoGP” klasē spānis Horhe Lorenso. Tikmēr spānis Antonijs Bou par pasaules čempionu triālā šogad kļuva jau astoņpadsmito reizi – deviņi tituli iegūti telpās un deviņi svaigā gaisā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+