×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
10. augusts, 2015
Drukāt

Stupelis: Ķegumā varēja redzēt, kas ir kas (1)

Foto-Juris KalniņšFoto-Juris Kalniņš

Pasaules čempionāta 13. posmā motokrosā blakusvāģiem “Zelta Zirga” trasē Ķegumā uzvarēja
Kaspara Stupeļa un Etjēna Baksa ekipāža, nostiprinoties kopvērtējuma līderpozīcijās.
„Pēdējie posmos negāja tik labi, kā gribētos, taču šoreiz viss salikās kā vajag. Domāju, ka apstākļi, kas smagie apstākļi parādīja, kas ir kas. Trase bija diezgan riskanta un izsista, un tad arī bija redzami sportistu īstie spēki – kurš bija fiziski gatavs un ātrs un kurš var braukt pa samocītu trasi. Pa bedrēm ir diezgan riskanti braukt, ja nav meistarības – pirmajā braucienā bija arī vairāki kritieni, kas pierādīja, ka trase bija grūta,” Latvijas Motosporta federācija citē Kasparu Stupeli.
Sportists atzīst, ka starti šoreiz nebija ideāli un liela nozīme bijusi jau kvalifikācijā izcīnītajai pirmajai vietai, kas uzreiz aiz pirmā līkuma abos braucienos ļāva braukt kā otrajiem: „Ātri mēģinājām apdzīt Janu Hendriksu. Visiem bija grūti un riskanti, bet mēģinājām iespringt vēl drusku vairāk, lai uztaisītu atrāvienu un tad kontrolējām braucienu. Uz brauciena beigām pārāk trakot gan nevarējām, jo trase bija diezgan sadauzīta un visiem temps kritās.”
Šobrīd Stupeļa/Baksa ekipāža par 59 punktiem palielinājusi savu pārsvaru pār tuvākā sekotāja Žiro ekipāžu. Līdz sezonas beigām palikuši trīs posmi.
„Jau novembra sākumā tiek nosprausts sezonas mērķis – noturēt vadību un uzvarēt ir bijis mērķis jau pēdējos desmit vai pat vairāk gadus un šoreiz izskatās krietni reālāk nekā iepriekš. Taču jāatceras, ka motokrosā var būt visādi. Protams, uzvara šajā nedēļas nogalē sniedza papildus emocijas. Es pirms šī posma domāju – ja izdotos uzvarēt, tas būtu papildus dzinulis pēdējiem trim etapiem un laba motivācija mums pašiem,” tā Stupelis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Randy, BR-Deutschland & Latvia, EU Atbildēt

    Šobrīd Stupeļa/Baksa ekipāža par 59 punktiem palielinājusi savu pārsvaru pār tuvākā sekotāja Žiro ekipāžu.>>>
    Es TIESHAAM buutu ljoti LEPNS, ja shii buutu, kaa rakstiits, Stupeļa/Baksa ekipaazha, diemzheel shii ir Baksa/Stupeļa ekipaazha. Nekaadaa gadiijumaa neveelos mazinaat Stupelja kga nopelnus Baksa (!!!) ekipaazhas panaakumu kaldinaashanaa. Bet kaadreiz bija SERGJIS… vienalga, ar ko vinjsh brauca kopaa. Jo ntas BIJA SERGJIS… PASAULES blakusvaagju krosa LEGJENDA… Shis vaards ir un paliks kaa LEGJENDA, kaa Balderis, ka IRBE hokejaa!!! Kur shodien ir LATVIJAS ekipaazhas???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Draugiem Facebook Twitter Google+