Mobilā versija
+5.0°C
Kazimirs, Izidors
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
11. janvāris, 2017
Drukāt

Stūrēs Ukrainas Jūras ostas

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

Par Ukrainas Jūras ostu administrācijas priekšsēdētāja pienākumu izpildītāju tiks iecelts ostu speciālists no Latvijas Raivis Veckāgans (attēlā), informē Ukrainas Infrastruktūras ministrijas preses dienests.

Paziņojumā norādīts, ka Veckāganam ir vairāk nekā 16 gadu darba pieredze transporta un loģistikas, kuģniecības un finanšu pakalpojumu uzņēmumu vadībā. Veckāgans bijis “Latvijas Kuģniecības” valdes loceklis un viceprezidents, “Rīgas Centrālā Termināļa” valdes loceklis un “Riga Container Terminal” valdes priekšsēdētājs. Ukrainas infrastruktūras ministrs Volodimirs Omeljans uzsvēris, ka Ukrainas Jūras ostu administrācijas vadības maiņa ir pirmais solis vērienīgā ostu nozares reformā un ka paredzēts veikt Jūras ostu administrācijas struktūras un personāla optimizāciju. Pašlaik administrācija “joprojām ir neefektivitātes, korupcijas un nelikumību paraugs”, sacīja ministrs. Kopš par Ukrainas prezidentu 2014. gadā kļuva Petro Porošenko, vadošos amatos valsts pārvaldē nereti tiek iecelti ārzemnieki.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (11)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (5)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+