Mobilā versija
+0.6°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
11. janvāris, 2017
Drukāt

Stūrēs Ukrainas Jūras ostas

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

Par Ukrainas Jūras ostu administrācijas priekšsēdētāja pienākumu izpildītāju tiks iecelts ostu speciālists no Latvijas Raivis Veckāgans (attēlā), informē Ukrainas Infrastruktūras ministrijas preses dienests.

Paziņojumā norādīts, ka Veckāganam ir vairāk nekā 16 gadu darba pieredze transporta un loģistikas, kuģniecības un finanšu pakalpojumu uzņēmumu vadībā. Veckāgans bijis “Latvijas Kuģniecības” valdes loceklis un viceprezidents, “Rīgas Centrālā Termināļa” valdes loceklis un “Riga Container Terminal” valdes priekšsēdētājs. Ukrainas infrastruktūras ministrs Volodimirs Omeljans uzsvēris, ka Ukrainas Jūras ostu administrācijas vadības maiņa ir pirmais solis vērienīgā ostu nozares reformā un ka paredzēts veikt Jūras ostu administrācijas struktūras un personāla optimizāciju. Pašlaik administrācija “joprojām ir neefektivitātes, korupcijas un nelikumību paraugs”, sacīja ministrs. Kopš par Ukrainas prezidentu 2014. gadā kļuva Petro Porošenko, vadošos amatos valsts pārvaldē nereti tiek iecelti ārzemnieki.

Pievienot komentāru

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+